Biletomat Pop / Rock Koncert Roberta Cichego

Pop / Rock: Koncert Roberta Cichego

Bilety na Pop / Rock

Koncert Roberta Cichego

termin

Pt, 24 lipca 2020 godz. 20:00

miejsce

Lemon Tree
Zachodnia 38, 05-092 Łomianki

organizator

Lemon Tree

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 24 lip 2020 21:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Już 24 lipca zapraszamy do Lemon Tree w Łomiankach

Robert Cichy

 

Otwarcie drzwi: 19:00, Start: 20:00

Robert Cichy - wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent, który w ubiegłym roku otrzymał Fryderyka za swoją pierwszą solową płytę "Smack" - w kategorii "najlepszy album roku country/blues", co oznacza, że pomieszanie gatunków, nadanie własnego sznytu i eksperymentalne podejście Cichego do gitary, zostało docenione. 26 czerwca br. nakładem Agory odbyła się premiera drugiego albumu Roberta Cichego "Dirty sun", którą zapowiada singiel "Piach i wiatr" oraz "Seize the day". Cichy nieustannie eksperymentuje z brzmieniem instrumentów strunowych, podążając za nowymi inspiracjami, tworzy charakterystyczny i wyróżniający go na polskim rynku muzycznym styl. Na albumie znalazło się jedenaście utworów, w tym sześć w języku polskim. Ponadto, pojawią się aż cztery kolaboracje - gośćmi na płycie są bowiem: Kasai, Mrozu, Rahim, Sosnowski.

Warto wspomnieć, że w ubiegłym roku Cichy został również doceniony przez publiczność - zdobył blisko 10 tys. głosów w prestiżowym konkursie Radiowej Trójki i otrzymał teledysk oraz udział w trasie Męskiego Grania. Zagrał kilkanaście Festiwali, w tym Pol'and'Rock (Woodstock), Blusowo Festival, Off Camera, Songwriter Łódź czy wspomniane już Męskie Granie. Otwierał koncerty Organka, projektu Mazolewski/Porter, był gościem Offensywy Radiowej Trójki, gdzie grał na żywo w studiu im. Agnieszki Osieckiej.

Już 24 lipca zapraszamy do Lemon Tree w Łomiankach, gdzie Cichy zaprezentuje głównie materiał z nowej płyty.

Jako gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent, udzielił się na ponad 60 płytach polskich artystów, z czego część pokryła się platyną lub złotem. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z Anią Dąbrowską, Anią Rusowicz, Urszulą Dudziak, Michałem Urbaniakiem. Koncertował ze Smolikiem. Komponował dla Piotra Zioły, nagrywał dla Julii Pietruchy. Lider zespołu Chilli oraz June (z którymi m.in. supportował Lennego Kravitz'a, N.E.R.D.'a czy Jamiroquai'a). Jako gitarzysta czołowych artystów polskich koncertował na największych festiwalach w Polsce, a także za granicą m.in. w Japonii, Francji, Turcji, Anglii, Włoszech oraz na Mauritiusie.

Teledysk do singla "Piach i wiatr" promujący album "Dirty sun":
https://www.youtube.com/watch?v=Q-ampxl4VVs

"Seize the day":
https://www.youtube.com/watch?v=JA3O0840QhM

Teledysk promujący wcześniejszy album "Smack":
"Breaking Bad":
https://www.youtube.com/watch?v=3nmWAtt6ISc
Social Media:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/r.cichy/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/cichymusic/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie