Biletomat Hip Hop / Reggae Smolasty | Radom

Hip Hop / Reggae: Smolasty | Radom

Bilety na Hip Hop / Reggae

Smolasty | Radom

termin

Pt, 09 lipca 2021 godz. 21:00

miejsce

Archiwum Club
Radom al. Józefa Grzecznarowskiego 2, 26-610 Radom

organizator

Fornet

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 09 lip 2021 19:00

45 PLN

Wyprzedane


VIP

Bilet VIP

dostępna do
Pt, 09 lip 2021 19:00

89 PLN

Wyprzedane 

📄Smolasty w Archiwum Club!

Smolasty


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Smolasty już 9 lipca zagra w Radomiu koncert dla wszystkich spragnionych dusz które tęsknią za dobrymi imprezami oraz odrobiną zabawy. Artysta na swoim koncie ma debiutancki album „Fake Love” nominowany w 2018 roku do Fryderyka w kategorii „Fonograficzny debiut roku”. Znajdziecie tam gości takich jak: Otsochodzi czy Białas, oprócz tego płyta pokryła się złotem a dwa kawałki z niej platyną!!! Na koncercie niewątpliwie usłyszycie też utwory z nowych albumów pod tytułem „Pełnia” gdzie wszystkie promujące kawałki pokryły się co najmniej platyną oraz najnowszego krążka „Ghetto Playboy” gdzie znajdziemy utwór „Tequila” ze Szpakiem „Cartier” z Kizo czy chociażby „Ghetto Playboy” wraz z Kabe i Kazem Bałagane.

Zapoznajcie się koniecznie z regulaminem: https://media.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/10220/REGULAMIN_KONCERTU_SMOLASTEGO_KLUBU_ARCHIWUM.pdf

Osoby powyżej 16 roku życia potrzebują pisemnej zgody opiekuna: https://media.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/10220/zgoda_na_koncert_16.pdf

Na naszym Facebookowym wydarzeniu znajdziecie loże i wszelkie dodatkowe informacje.

*W cenie biletu VIP jest możliwość spotkania i zrobienia sobie zdjęcia z artysta, okazjonalny plakat z autografem oraz wejście bez kolejki na 20 min przed otwarciem bramek.

Osoby niepełnoletnie wchodzą za okazaniem zgody uczestnictwa.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść tylko z rodzicem/opiekunem prawnym.

Zapraszamy was serdecznie, liczymy na ogrom energii i dobrą zabawę, nie zapomnijcie o After Party które zaczyna się o 22:30, więcej informacji znajdziecie na Facebooku. Do zobaczenia!!!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie