Biletomat Koncerty Kult

Koncerty: Kult

Bilety na koncert

Kult

termin

Nd, 05 listopada 2017 godz. 19:00

miejsce

MTP Hala nr 2
Głogowska 14, 60-101 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 04 lis 2017 23:59

61 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 05 lis 2017 16:00

71 PLN

Wyprzedane 

📄Koncertowa Jesień: Kult!

KULT

18:00 wejście
19:00 support
19:45 Kult

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert grupy Kult! Kazik Staszewski z zespołem zagra 5 listopada w poznańskiej Hali nr 2 MTP w ramach Koncertowej Jesieni, która w tym roku odbędzie się we współpracy z fundacją FAQ RAK! W ramach współpracy z Fundacją Ludzie Dla Ludzi z każdego sprzedanego biletu zostanie przeznaczona kwota w wysokości 1 zł na utrzymanie i rozwój serwisu FAQRAK.pl.

Kult to zespół, którego nikomu nie trzeba przestawiać. Powstała w 1982 roku w Warszawie grupa to ikona polskiej sceny muzycznej. „Baranek”, „Lewe Lewe Loff”, „Do Ani”, „Gdy nie ma dzieci”, „Polska” czy „Dziewczyna bez zęba na przedzie” to jedynie kilka utworów, które znane są większości Polaków. Muzyka Kultu ma swoje korzenie w punku i nowej fali, wykorzystuje też elementy rocka psychodelicznego, a nawet jazzu. Od początków istnienia grupa wyróżnia się charakterystycznym, rozpoznawalnym brzmieniem klawiszy i instrumentów dętych, a także głosem i często prowokacyjnymi tekstami wokalisty Kazika Staszewskiego.

Kult wciąż intensywnie koncertuje, a ich występy przyciągają publiczność w całym kraju. Na mapie jesiennej trasy zespołu, jak co roku, nie mogło zabraknąć Poznania! Kult na listopadowym koncercie promować będzie swój ostatni album („Wstyd”) - to obraz polskiej rzeczywistości, widzianej oczami Kazika Staszewskiego. Na krążku znalazły się utwory zawierające społeczne odniesienia, ale też barwne muzyczne powieści, takie jak singiel promujący płytę („Madryt”).
https://www.youtube.com/watch?v=xVFYD96iLq0

Zdaniem lidera Kultu: „Ta płyta to dowód na to, że zespół musi pracować razem”. Za realizację i brzmienie odpowiedzialny jest Wojciech Jabłoński. To pierwszy od ponad 3 lat studyjny album Kultu wydany nakładem SP Records.

Zapraszamy!

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Koncertowa Jesień w Poznaniu! Sprawdź kto wystąpi!