Biletomat Pop / Rock Larkin Poe | Kraków

Pop / Rock: Larkin Poe | Kraków

Bilety na Pop / Rock

Larkin Poe | Kraków

termin

Nd, 22 maja 2022 godz. 18:00

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

Live Nation Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsce stojące

Miejsce stojące

dostępna do
Pon, 26 paź 2020 14:27

89 PLN

Wyprzedane


Miejsce stojące

Miejsce stojące

dostępna do
Pon, 26 paź 2020 14:27

100 PLN

Wyprzedane 

📄Larkin Poe powraca na dwa koncerty w Polsce!

Larkin Poe, Crown Lands

 

drzwi: 18:00

Po dwóch owocnych latach, w czasie których zespół otrzymał nominację do GRAMMY® za swój przedostatni, wysoko notowany album i koncertował na całym świecie - od Nashville do Nowej Zelandii, Larkin Poe powraca z niepodważalnie najbardziej odważnym artystycznie i dalekosiężnym materiałem do tej pory.

Zespół ponownie wcielił się w rolę producenta albumu, który zostanie wydany w ich własnej wytwórni Tricki-Woo Records. SELF MADE MAN ujrzy światło dzienne 1 maja 2020. Multiinstrumentalny siostrzany duet, który tworzą Rebecca i Megan Lovell, pochodzą z Nashville, lecz wychowały się w Atlancie. Ich muzyka i przekaz w stronę niezbadanych terenów, zainspirowany epickimi podróżami po całym świecie, ciągle ma w sobie korzenie pochodzące z uwielbianej przez nie południowej części USA. Poczynając od grzmiącego mocą pierwszego kawałka na albumie „She’s A Self Made Man”, po nostalgiczne „Tears of Blue to Gold” czy ostrzejsze, zakrapiane bluesem rodem z Chicago „Scorpion” po radosne „Easy Street”, album jest naznaczony ambicją łączącą eklektyzm, energiczne brzmienia i otwartość. Uniwersalne teksty są przepełnione połączeniem tradycji z inwencją i wyjątkową umiejętnością Larkin Poe poruszania serc i dusz ludzi na całym świecie.

Polska publiczność będzie miała możliwość usłyszeć nowy album w wersji live aż dwukrotnie. W 2021 roku Larkin Poe odwiedzą dwa polskie miasta w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej.

Support: Crown Lands

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na Larkin Poe