Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop LOR | Plener Promienista

Pop: LOR | Plener Promienista

Bilety na Pop

LOR | Plener Promienista

termin

Pon, 30 sierpnia 2021 godz. 19:00

miejsce

Plener Promienista
ul. Promienista 27a, 60-288 Poznań

organizator

Artwerk

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Pre-sale

dostępna do
Nd, 29 sie 2021 18:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 30 sie 2021 18:05

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pon, 30 sie 2021 18:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄LOR zagra w Plenerze Promienista!

LOR


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Już 30-ego sierpnia na naszej Plenerowej scenie wystąpi wyjątkowa kobieca grupa - 𝑳𝑶𝑹

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
𝑳𝑶𝑹 to grupa tworzona przez cztery utalentowane nastolatki z Krakowa. Zespół prezentuje muzykę niezwykle klimatyczną, opartą na brzmieniach skrzypiec i pianina, które świetnie współgrają z subtelnym i ujmującym wokalem.
Porównywana do najznamienitszych alt-popowych wykonawców formacja miała już okazję zagrać na takich wydarzeniach jak Spring Break, Slot Art, Soundrive, Europejskie Targi Muzyczne Gazety Co Jest Grane, Orange Warsaw Festival czy OFF Festival, podczas którego zarejestrował sesję na żywo dla amerykańskiego radia KEXP. Ponadto dziewczyny dzieliły scenę z norweską artystką Aurorą czy zespołem Rhye.
Wiosną 2019 roku ukazał się ich długo wyczekiwany album Lowlight, na który składa się 15 utworów przepełnionych delikatnymi, poetyckimi melodiami fortepianu i skrzypiec. Premierze wydawnictwa towarzyszyła wyjątkowa trasa koncertowa, na której dziewczyny wsparł zaaranżowany na tę okazję chór.
W marcu 2020 roku ukazała się ich EP-ka Sunlight, której motyw oscyluje wokół słońca: jego światła i emocji, jakie wywołuje. Na krążku swój ślad odcisnął Grzegorz Wardęga, wokalista znany szerszej publiczności jako Runforrest.
https://www.youtube.com/watch?v=keHY-0Y97JM
https://www.youtube.com/watch?v=THMa2gOmNs8
https://www.youtube.com/watch?v=jsfL8OsnESs
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
🌿 𝑷𝒍𝒆𝒏𝒆𝒓 𝑷𝒓𝒐𝒎𝒊𝒆𝒏𝒊𝒔𝒕𝒂 to nowe, plenerowe miejsce na mapie Grunwaldu (Promienista 27a). Łączy w sobie ogromną zieloną przestrzeń, koncerty, wydarzenia kulturalne i sportowe, targi, gastronomię oraz szeroko pojętą muzykę. Lokalizacja w samym centrum Grunwaldu jest idealnym połączeniem letnich wakacji, przyjaciół, miejskiej dostępności i natury. To uniwersalne miejsce spotkań oraz najlepszych koncertów swój pierwszy sezon otworzy w czerwcu, a zakończy na koniec września. Główne założenie Promienistej to be friendly – zawsze jesteś mile widziany 🌿
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Całe wydarzenie odbywać się będzie zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami. Każdy uczestnik przebywający na terenie imprezy zgadza się na zasady tworzenia wydarzeń podczas epidemii wirusa SARS-COV-2.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Plener Promienista w Poznaniu!