Przejdź do głównej treści strony

LUCKY LOVE | WARSZAWA

04.04.2024, czwartek, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Niebo, Warszawa Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

❤️Francuski artysta Lucky Love wystąpi 4 kwietnia w warszawskim klubie Niebo!

Aktor, tancerz, przez długie lata główna postać w paryskim kabarecie Madame Arthur, scenarzysta, autor i w końcu piosenkarz - Lucky Love w wieku 27 lat może pochwalić się działalnością już chyba na każdej płaszczyźnie artystycznej. W ciągu 3 miesięcy …

❤️Francuski artysta Lucky Love wystąpi 4 kwietnia w warszawskim klubie Niebo!

Aktor, tancerz, przez długie lata główna postać w paryskim kabarecie Madame Arthur, scenarzysta, autor i w końcu piosenkarz - Lucky Love w wieku 27 lat może pochwalić się działalnością już chyba na każdej płaszczyźnie artystycznej. W ciągu 3 miesięcy pięciokrotnie otwierał koncerty w prestiżowej Olympia Hall i za każdym razem porwał publikę swoją charyzmą, w której można wyczuć pierwiastek gwiazdy rocka mieszający się ze skromnością poety.

W muzyce artysty piosenkowość łączy się z rapem i elektroniką, a nad tym wszystkim czuwają duchy takich wykonawców jak James Blake, Antony and The Johnsons czy Christophe. Mimo dość krótkiego scenicznego stażu i tylko jednej EP na swoim koncie (“Tendresse”, 2023) Luc Bruyère zapracował sobie we Francji na status gwiazdy. Fakt ten jeszcze bardziej napędza go do aktywizmu na rzecz osób z HIV, niepełnosprawnych oraz LGBTQIA+.

4 kwietnia Lucky Love wystąpi w Warszawie na koncercie, podczas którego na pewno nie zabraknie viralowego “Masculinity”, “Lova”, “Now I Don’t Need Your Love” oraz wielu innych kompozycji z jego pięknego repertuaru!

LUCKY LOVE
📅4.04.2024
📍Warszawa, Niebo

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡LUCKY LOVE (Francja)
🌐https://www.tiktok.com/@thisisluckylove
🌐https://www.instagram.com/thisisluckylove


Bilety

Wyprzedane

PRZEDSPRZEDAŻ

BILET WSTĘPU

125,60 zł

W DNIU KONCERTU

BILET WSTĘPU

147,20 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.