Przejdź do głównej treści strony

M24 – czyli żałosne próby miłosne w polskiej samotności

16.04.2024, wtorek, 19:00
Dawna Pralnia, Inowrocław Krakowska 180 (budynek K), 52-015 Inowrocław
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

M24 to spektakl w reżyserii Macieja Ćwielucha na podstawie scenariusz Kamila Kawalca o miłości w XXI wieku. O tym, że miłość nigdy nie zasypia w dużych miastach. W dużych miastach miłość próbuje rozkwitać. Próby są częścią gry miłosnej. Miłość, która nabrała nowego znaczenia przez nowe media: internet, telefon, telewizję. Jaki …
M24 to spektakl w reżyserii Macieja Ćwielucha na podstawie scenariusz Kamila Kawalca o miłości w XXI wieku. O tym, że miłość nigdy nie zasypia w dużych miastach. W dużych miastach miłość próbuje rozkwitać. Próby są częścią gry miłosnej. Miłość, która nabrała nowego znaczenia przez nowe media: internet, telefon, telewizję. Jaki one mają wpływ na relacje międzyludzkie, na postrzeganie drugiego człowieka poprzez jego odbicie w internecie? Jak ma się miłość w powielanych stereotypach, standardach piękna, dyktowanymi przez filtry w aplikacjach, celebrytach, gwiazdach telewizji i wielkich korporacjach pijących z naszych pragnień bycia pięknym, wprost idealnymi ludźmi – by być Kenem i Barbie. Jak ma się miłość w czasach aplikacji randkowych, instragramowego perfect life, tiktokowych tańców, trendów, onlyfansa, pornografii na wyciągnięcie ręki. W czasach gdzie liczne serwisy randkowe i matrymonialne służą poznaniu drugiej osoby, na jedną noc lub na dłuższą przygodę, nie wykluczając małżeństwa. Czym jest więc miłość w XXI w., epoce Internetu i kapitalizmu poprzemysłowego, w społeczeństwie zindywidualizowanym, przeoranym przez procesy emancypacji i feminizmu? Jak postrzegamy mężczyznę i kobietę? Czy każdy facet szuka swojej Angeliny, a każda dziewczyna swojego Brada?

M24 to spektakl o dwójce ludzi, którzy mieszkają ze sobą ściana w ścianę na wrocławskim blokowisku. Po raz pierwszy spotkają się w internecie, nie mając pojęcia, że mieszkają tuż obok siebie. Poznają się na czacie dla singli. Ich rozmowy ciągnące się godzinami odnajdują swoje odzwierciedlenie na scenie. Wszystko to co piszą, każda historia, każde słowo odgrywa się na scenie na żywo. Próba zobaczenia człowieka jakim jest i jego próby odzwierciedlenia siebie w internecie. Wszystko dąży do momentu ich spotkania. Groteskowa historia, przepełniona stereotypami, czarnym humorem i muzycznymi przystawkami. Spektakl M24 jest zbiorem wielu historii miłosnych i pragnień ludzkich, które przewijają się przez jedną rozmowę dwójki ludzi. On – bez celu, żyjący na oszczędnościach, Ona – z nadmiarem celów i strachem o jutro.

Bilety ulgowe przysługują dzieciom, uczniom, studentom oraz seniorom.

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

bilet ulgowy | karta Nasz Wrocław MAX

42,50 zł

Strefa 1

bilet ulgowy | karta Nasz Wrocław

45,00 zł

Strefa 1

bilet ulgowy

50,00 zł

Strefa 1

bilet normalny | karta Nasz Wrocław MAX

51,00 zł

Strefa 1

bilet normalny | karta Nasz Wrocław

54,00 zł

Strefa 1

bilet normalny

60,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.