Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty Maciej Lipina & Ścigani | POZNAŃ

Koncerty: Maciej Lipina & Ścigani | POZNAŃ

Bilety na koncert

Maciej Lipina & Ścigani | POZNAŃ

termin

Nd, 11 czerwca 2023 godz. 19:00

miejsce

2progi
Aleja Niepodległości 36, 61-714 Poznań

organizator

2progi

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.Siedzące Nienumerowane

W DNIU KONCERTU

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Nd, 11 cze 2023 19:00

70 PLN

Kup bilet


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie 

📄Kup bilet na koncert Macieja Lipiny & Ściganych, już 11 czerwca w Poznaniu!

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 W tym roku mija 20 lat od debiutu Ściganych. Zapraszamy WAS na koncert w ramach ZAUFAĆ SOBIE 2023 TOUR do Poznańskich 2 progów!

ZESPÓŁ MACIEJ LIPINA & ŚCIGANI konsekwentnie, od 20 lat tworzy swoją autorską, współczesną wizję blues- rocka.

MUZYKA ZESPOŁU BALANSUJE NA GRANICY DWÓCH ODLEGŁYCH ŚWIATÓW, ŚLĄSKIEGO BLUES ROCKA I AMERYKAŃSKICH SUROWYCH BRZMIEŃ.

Liderem zespołu jest Maciej Lipina, wokalista, gitarzysta, kompozytor, aranżer. Współpracował także ze Sławomirem Wierzcholskim , Natalią Grosiak, Piotrem Gutkowskim, Miuoshem, Organkiem, Janem Kantym Pawluśkiewiczem).
Od września 2014 roku gra główną rolę Ryśka Riedla w spektaklu " Skazany na Bluesa" wystawianym na deskach Teatru Śląskiego.

W 2018 roku Maciej Lipina rozpoczął karierę solową wydając płytę pt. : „ŚCIGANY” , która oprócz mocnych rockowych kompozycji: „Nikomu nie mówimy nic” czy „Tak tu jest” wzbogacona jest również o wzruszające ballady „Cały świat” i Wysłałem dobro”. Solowy album Macieja pt. “ŚCIGANY” wydany w 2018 zawiera autorskie kompozycje, aranżacje i bardzo osobiste teksty.

W 2022 roku artysta wydał kolejną solową płytę pt. ANAWA 2.0, będącą owocem współpracy Macieja z JANEM KANTY PAWLUŚKIEWICZEM, który poprosił go o stworzenie re-make’u wyjątkowej płyty ANAWA z 1973 roku, na której niegdyś zaśpiewał Andrzej ZAUCHA.
Płyta ANAWA 2.0 wprowadza w zapomniany już świat lat 70-tych, przywraca klimat tamtych lat przez soczewki współczesności.

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!