Biletomat Hip Hop / Reggae Malik Montana | Gdańsk | Projekt Brzeźno

Hip Hop / Reggae: Malik Montana | Gdańsk | Projekt Brzeźno

Bilety na Hip Hop / Reggae

Malik Montana | Gdańsk | Projekt Brzeźno

termin

Śr, 11 sierpnia 2021 godz. 20:00

miejsce

Projekt Brzeźno
ul. Zdrojowa 2, 80-506 Gdańsk

organizator

Projekt Brzeźno

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 05 sie 2021 14:48

39 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pon, 09 sie 2021 23:59

49 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Śr, 11 sie 2021 20:00

59 PLN

Wyprzedane 

📄Malik Montana w Gdańsku!

Malik MontanaPamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.


***


W malowniczym parku przy plaży w Gdańsku Brzeźnie, na naszej letniej scenie wystąpi Malik Montana. Koncert jest zaplanowany na godzinę 20.00 czyli zachód słońca co dodatkowo wzbogaci atmosferę wydarzenia. Spodziewajcie się największych hitów Malika w plażowej aurze. Znany z pełnych energii koncertów Malik wyniesie środowy wieczór na wyżyny.

Start 18:00

Koncert 20:00

Koncert odbywa się na otwartej przestrzeni, w parku przy plaży. Na terenie obiektu znajdują się punkty gastronomiczne i bary.

Malik Montana autor wielomilionowych hitów oraz właściciel wytwórni GM2L. Od kilku lat konsekwentnie zdobywa pozycja na polskiej scenie. Jego kawałki mają statut klasyków. Fenomenem twórczości Misia Maliśa polega na ty, że dociera do różnych środowisk.

Jak jeden z pierwszych w polskim rapie zaczął odważnie rapować o zyskach i pieniądzach.

Prywatnie Mosa Ghawsi urodził się w 1989 w niemieckim Hamburgu. Ojciec pochodzi z Afganistanu, z kolei matka ma korzenie polsko-greckie. Wychował się w Niemczech, gdzie ukończył szkołę podstawową. Gdy Ghawsi miał 15 lat, sam z bratem przeniósł się do Polski osiedlając się na warszawskim Wrzecionie. Pseudonim Malik Montana zrodził się w 2008. Rozpoczął wtedy tworzenie anglojęzycznego hip-hopu we współpracy z niemieckim raperem Sentino. Jeszcze w 2012 jego muzyka była tworzona w języku angielskim, na jego korzyść przy tworzeniu muzyki anglojęzycznej przemawiał fakt, że organizował zagraniczne koncerty w Polsce. Z czasem z brzmień inspirowanych amerykańskim rapem wyewoluowała w trap i tzw. nowoczesny hip-hop, nagrywany już w języku polskim. Malik zadebiutował w polskim rapie 20 października 2015 klipem „NaNaNa”.


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Malika Montany!