Przejdź do głównej treści strony

Malik Montana | Gdańsk | Projekt Brzeźno

11.08.2021, środa, 20:00
Projekt Brzeźno, Gdańsk ul. Zdrojowa 2, 80-506 Gdańsk
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisPamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.


***


W malowniczym parku przy plaży w Gdańsku Brzeźnie, na naszej letniej scenie wystąpi Malik Montana. Koncert jest zaplanowany na godzinę 20.00 czyli zachód …Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.


***


W malowniczym parku przy plaży w Gdańsku Brzeźnie, na naszej letniej scenie wystąpi Malik Montana. Koncert jest zaplanowany na godzinę 20.00 czyli zachód słońca co dodatkowo wzbogaci atmosferę wydarzenia. Spodziewajcie się największych hitów Malika w plażowej aurze. Znany z pełnych energii koncertów Malik wyniesie środowy wieczór na wyżyny.

Start 18:00

Koncert 20:00

Koncert odbywa się na otwartej przestrzeni, w parku przy plaży. Na terenie obiektu znajdują się punkty gastronomiczne i bary.

Malik Montana autor wielomilionowych hitów oraz właściciel wytwórni GM2L. Od kilku lat konsekwentnie zdobywa pozycja na polskiej scenie. Jego kawałki mają statut klasyków. Fenomenem twórczości Misia Maliśa polega na ty, że dociera do różnych środowisk.

Jak jeden z pierwszych w polskim rapie zaczął odważnie rapować o zyskach i pieniądzach.

Prywatnie Mosa Ghawsi urodził się w 1989 w niemieckim Hamburgu. Ojciec pochodzi z Afganistanu, z kolei matka ma korzenie polsko-greckie. Wychował się w Niemczech, gdzie ukończył szkołę podstawową. Gdy Ghawsi miał 15 lat, sam z bratem przeniósł się do Polski osiedlając się na warszawskim Wrzecionie. Pseudonim Malik Montana zrodził się w 2008. Rozpoczął wtedy tworzenie anglojęzycznego hip-hopu we współpracy z niemieckim raperem Sentino. Jeszcze w 2012 jego muzyka była tworzona w języku angielskim, na jego korzyść przy tworzeniu muzyki anglojęzycznej przemawiał fakt, że organizował zagraniczne koncerty w Polsce. Z czasem z brzmień inspirowanych amerykańskim rapem wyewoluowała w trap i tzw. nowoczesny hip-hop, nagrywany już w języku polskim. Malik zadebiutował w polskim rapie 20 października 2015 klipem „NaNaNa”.


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

42,50 zł

II Pula

Standard

52,80 zł

III Pula

Standard

62,90 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.