Przejdź do głównej treści strony

Miejsce Komedii: Tarantino, czyli seks, śmiech i śmierć

30.04.2024, wtorek, 20:00
Teatr Komedii Impro w Łodzi - Scena OFF Piotrkowska, Łódź Piotrkowska 138/140, 90-062 Łódź
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Krwawy spektakl improwizowany w stylu Quentina Tarantino na deskach teatru? - To możliwe! "Tarantino, czyli seks, śmiech i śmierć" to prześmieszna i krwawa komedia improwizowana, w stylu Quentina Tarantino! Kultowe dialogi, krwawe porachunki, dzika namiętność, gangsterskie życie oraz śmiertelne ciosy i eksplozje śmiechu. Kto zada ostateczny cios? Jakie spory podzielą …
Krwawy spektakl improwizowany w stylu Quentina Tarantino na deskach teatru? - To możliwe! "Tarantino, czyli seks, śmiech i śmierć" to prześmieszna i krwawa komedia improwizowana, w stylu Quentina Tarantino! Kultowe dialogi, krwawe porachunki, dzika namiętność, gangsterskie życie oraz śmiertelne ciosy i eksplozje śmiechu. Kto zada ostateczny cios? Jakie spory podzielą bohaterów tej historii? O tym zdecydujesz Ty! Wszystko powstanie na oczach publiczności i przy Twoim udziale.

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

Bilet normalny

70,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.