Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Elektronika MUSIC SQUARE GDYNIA: GUSGUS live!

Elektronika: MUSIC SQUARE GDYNIA: GUSGUS live!

Bilety na Elektronika

MUSIC SQUARE GDYNIA: GUSGUS live!

termin

So, 15 lipca 2023 godz. 15:00

miejsce

Skwer Kościuszki
Skwer Kościuszki, 81-005 Gdynia

organizator

Portobello Group

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Czw, 13 lip 2023 23:59

90 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Pt, 21 kwi 2023 23:59

120 PLN

WyprzedaneDo ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na wydarzenie MUSIC SQUARE: GUSGUS live! już 15 lipca w Gdyni!

GusGus live, Sarapata, Vacos Malcolm live, Glasse, Fresh, dRWAL


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Koncert ulubionego zespołu nad samym morzem z zachodzącym słońcem w tle – oto przepis na muzyczne wydarzenie lata! Już 15 lipca w Gdyni nie zabraknie okazji do złapania pięknych chwil. Na Skwerze Kościuszki wystąpi znakomicie rozpoznawalny zespół z Islandii oraz najciekawsi przedstawiciele polskiej sceny klubowej. Oprócz wrażeń muzycznych pojawi się ogrom różnorakich doznań. Skwer Kościuszki zamieni się w Elektroniczny Piknik z rozbudowaną strefą gastronomiczną, która zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta kulinarne.

 Koncert GusGus w ramach Music Square to okazja do spędzenia całego lipcowego popołudnia w pięknym otoczeniu, w znakomitym stylu i przy wyśmienitej muzyce. 

GusGus to jedni z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli sceny muzycznej Islandii na świecie. Słyną z eklektycznego, międzygatunkowego stylu łączącego kulturę klubową, pop przeszłości i elektroniczne brzmienia. Ta ekscentryczna grupa została zawiązana w latach 90. w Reykjaviku.
Na przestrzeni lat jej skład ulegał częstym zmianom. W ostatnich latach przekształciła się w duet, który tworzą producent Birgir Thorarinsson oraz wokalista Daníel Ágúst. Latem 2021 roku ukazał się jedenasty album grupy, zatytułowany „Mobile Home”.
To zachwycająca mieszanka electropopu i współczesnej muzyki klubowej. W Gdyni zespół wystąpi w pełnym składzie koncertowym, razem z wokalistką VÖK.

Oprócz GusGus, podczas Music Square usłyszymy polskich artystów podążających zbliżonymi tropami. Duet producencko-didżejski Sarapata zasłynął z owocnej współpracy z wieloma uznanymi nazwiskami krajowej sceny. Doskonale rozwinięte elektroniczne brzmienie, za które odpowiadają bracia Sarapata, nie pozwala słuchaczom spokojnie stać w miejscu. Z kolei duet Vacos Malcolm to reprezentanci „mrocznego i niepokojącego brzmienia, które zabiera w podróż w pustkę syntezatorowego nieznanego”. Vacos jest pomysłodawcą i współorganizatorem festiwalu Wisłoujście , a William Malcolm to amerykańsko-brytyjski wokalista, muzyk, kompozytor i producent wychowany w Polsce. Skład Music Square uzupełniają doświadczeni polscy didżeje Fresh, Glasse oraz dRWAL, którzy zadbają o odpowiednią ścieżkę dźwiękową dla upalnego gdyńskiego popołudnia. 15 lipca w Gdyni czeka nas apogeum letnich doznań!

Organizatorami wydarzenia są More Music Agency, Portobello Group oraz Smile Reprezent.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!