Przejdź do głównej treści strony

Muzyczny Format Towarów

21.10.2017, sobota, 22:00
Format, Łódź ul. Tymienieckiego 3, 90-350 Łódź
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

bramy: 21:00
start: 22.00

Muzyczny Format Towarów

Towary po raz pierwszy zakończą pierwszy dzień targów imprezą muzyczną. Pierwszy koncert Towarów to impreza, której nie możesz przegapić.

Format to nowa przestrzeń na mapie Łodzi, klubokawiarnia znajdująca się na terenie Art_inkubatora. Od rana znajdziesz tam pyszne śniadania oraz desery natomiast wieczorami świetne …

bramy: 21:00
start: 22.00

Muzyczny Format Towarów

Towary po raz pierwszy zakończą pierwszy dzień targów imprezą muzyczną. Pierwszy koncert Towarów to impreza, której nie możesz przegapić.

Format to nowa przestrzeń na mapie Łodzi, klubokawiarnia znajdująca się na terenie Art_inkubatora. Od rana znajdziesz tam pyszne śniadania oraz desery natomiast wieczorami świetne koncerty, spotkania oraz imprezy, którym towarzyszyć będą specjalnie wyselekcjonowane napoje.

LINE UP
1. Daniel Spaleniak 22:00-23:00
2. Iza Lach 23:00-00:00
3. SLG 12:00 – 02:00
4. Lachowski 02:00 - 04:00

Iza Lach:
https://soundcloud.com/izalach
Iza Lach jako pięciolatka wygrała program Od przedszkola do Opola. Współpracowała również z zespołem L.Stadt (utwór „Superstar” z płyty L.Stadt). Za pośrednictwem profilu na Myspace z piosenkarką skontaktowali się przedstawiciele polskiego oddziału EMI, dzięki czemu Iza Lach nagrała demo albumu. Płyta Już czas ukazała się 5 września 2008 roku, promował ją wydany latem singiel „Nie”, do którego powstał teledysk.

Premiera drugiego albumu piosenkarki pt. Krzyk miała miejsce 19 października 2011 roku. W 2012 roku Iza Lach wygrała konkurs na remix piosenki Snoop Dogga do piosenki „Set It Off”. Współpraca z raperem zaowocowała wyprodukowanym przez niego (jako Berhane Sound System) albumem Off the Wire. Płyta zawierająca 11 utworów (w większości w języku angielskim) została bezpłatnie udostępniona w serwisie BandCamp.com 26 lipca 2012 r. We wrześniu 2012 otrzymała nominację do nagrody MTV Europe Music Awards 2012w kategorii Najlepszy polski wykonawca.

Daniel Spaleniak: https://soundcloud.com/danielspaleniak
Daniel Spaleniak jest 24-letnim artystą pochodzącym z Łodzi. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory, wzbudziły zainteresowanie na Amerykańskim rynku. „Nic dziwnego, że Spaleniak podoba się za oceanem, bo jego muzyka to mieszanka folku, białego bluesa i alternatywnego luzu, idealnie skrojona pod nocną podróż Drogą 66.” Jarek Szubrycht. Do tej pory Daniel wydał dwa albumy; Dreamers, drugi Back Home, ukazał się w 2016 roku.

SLG:
https://soundcloud.com/slg
Pochodzący z ulubionego miasta przemysłowego Davida Lyncha, Łódzi miejsce, polski producent i wykonawca SLG stwierdza, że ??robi muzykę wykonaną z maszynami, ale nie stara się robić muzykę maszynowej. SLG zawsze poszukiwał trudniejszego podejścia do używania nielinearnych, bezładnych wzorów i akordów dźwiękowych, które podkreślały bardziej lekkie podejście. Z dźwiękiem, który nieustannie ewoluował, odmawiając przebywania w gołębiach lub pogoń za jednym konkretnym podgatunkiem to występ, którego nie możesz przegapić.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

27,50 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.