Przejdź do głównej treści strony

Na zawsze wolność | Wspólne świętowanie Niepodległości

11.11.2023, sobota, 18:00
GOKSiR Przecław, Przecław, k. Szczecina ul. Rekreacyjna 1, 72-005 Przecław, k. Szczecina
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Na zawsze wolność! Wspólne świętowanie niepodległości w GOKSiR Przecław

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości na scenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zaprezentowany zostanie spektakl wokalno-taneczny w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca PYRZYCE. Zespół od lat pełni rolę jednego z najważniejszych ambasadorów kultury ludowej na Pomorzu Zachodnim. Niestrudzenie …

Na zawsze wolność! Wspólne świętowanie niepodległości w GOKSiR Przecław

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości na scenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zaprezentowany zostanie spektakl wokalno-taneczny w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca PYRZYCE. Zespół od lat pełni rolę jednego z najważniejszych ambasadorów kultury ludowej na Pomorzu Zachodnim. Niestrudzenie popularyzuje piękno tradycyjnej kultury polskiej, ludową muzykę i taniec oraz promuje region w kraju i poza jego granicami. Spektakl przeplatany będzie występami lokalnych zespołów wokalnych: Siadliczanek z Siadła Górnego, Nadodrzanek z Moczył oraz zespołu Retro ze Stobna.

Na uroczystość zapraszają Wójt Gminy Kołbaskowo oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

Wstęp nieodpłatny. Z uwagi na otwarty charakter wydarzenia, każda zainteresowana osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki.

Bilety

Wyprzedane

Miejsca siedzące, nienumerowane

Bezpłatna wejściówka

0,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.