Przejdź do głównej treści strony

NIEDZIELNY POPRANEK MUZYCZNY - FOLKOWO-KOLOROWO

12.05.2024, niedziela 12:00
Sala Koncertowa im. Stefana Strahla marsz. Józefa Piłsudskiego 60, 58-500 Jelenia Góra
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Zespół kameralny
Marta Sowińska – prowadzenie
***
FOLKOWO-KOLOROWO 
W zielonym gaju ptaszki śpiewają… śpiewają, że nadszedł czas, by przybliżyć Wam nieco polską tradycję i kulturę. Z tej okazji w maju zabierzemy Was w najpiękniejsze zakątki naszej ojczyzny. Przyjrzymy się zwyczajom i obrzędom ludowym, a także cofniemy się o kilkaset lat, by sprawdzić, jakiej muzyki …
Zespół kameralny
Marta Sowińska – prowadzenie
***
FOLKOWO-KOLOROWO 
W zielonym gaju ptaszki śpiewają… śpiewają, że nadszedł czas, by przybliżyć Wam nieco polską tradycję i kulturę. Z tej okazji w maju zabierzemy Was w najpiękniejsze zakątki naszej ojczyzny. Przyjrzymy się zwyczajom i obrzędom ludowym, a także cofniemy się o kilkaset lat, by sprawdzić, jakiej muzyki słuchali niegdyś nasi przodkowie. Nie zabraknie też piosenek i przyśpiewek, które wspólnie wykonamy i do których się pobawimy. Poznamy staropolskie powiedzenia i przysłowia, które mimo upływu lat pozostają w obiegu do dziś. Jednak głównym naszym celem będą wszelkiej maści gry i zabawy – w końcu nasze prababcie i nasi pradziadkowie też kiedyś byli mali i tak jak my dziś lubili trochę napsocić… Nasze spotkanie ubarwimy kolorowymi strojami i regionalnymi dodatkami. Będzie skocznie, wesoło, folkowo i kolorowo!
NA KONCERT ZABIERZCIE ZE SOBĄ: CZERWONE KORALE, GÓRALSKĄ CZAPKĘ, REGIONALNĄ CHUSTĘ LUB CIUPAGĘ

Bilety

Aktywne
25 zł
Do wyczerpania
25 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.