Przejdź do głównej treści strony

NIEDZIELNY PRANEK MUZYCZNY - ODGŁOSY LATA

09.06.2024, niedziela 12:00
Sala Koncertowa im. Stefana Strahla marsz. Józefa Piłsudskiego 60, 58-500 Jelenia Góra
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Zespół kameralny
Marta Sowińska – prowadzenie
***
ODGŁOSY LATA 
Wreszcie zbliżają się wakacje – w związku z tym nasze myśli i plany uciekają w najpiękniejsze zakątki świata. Do plecaków pakujemy letnie ubrania, kanapki i koc, a na nogi zakładamy wygodne buty. Zanim jednak wyruszymy na wyczekany urlop, dajmy się porwać lekkim, wpadającym w ucho …
Zespół kameralny
Marta Sowińska – prowadzenie
***
ODGŁOSY LATA 
Wreszcie zbliżają się wakacje – w związku z tym nasze myśli i plany uciekają w najpiękniejsze zakątki świata. Do plecaków pakujemy letnie ubrania, kanapki i koc, a na nogi zakładamy wygodne buty. Zanim jednak wyruszymy na wyczekany urlop, dajmy się porwać lekkim, wpadającym w ucho melodiom. Wraz z Zespołem, który będziemy gościć podczas czerwcowego koncertu, nakreślimy muzyczną mapę wakacyjnych marzeń. Odwiedzimy najciekawsze zabytki, wejdziemy na najwyższe góry, odpoczniemy na piaszczystych plażach, wsłuchując się w odgłosy lata w każdym z tych miejsc. Jak brzmi lato? O tym przekonamy się podczas ostatniego Niedzielnego Poranka Muzycznego w tym sezonie. To co, dacie się namówić na Poranek spędzony w radosnej i beztroskiej atmosferze? Wierzymy, że tak! W końcu świat muzyki to przede wszystkim świat relaksu.
NA KONCERT ZABIERZCIE ZE SOBĄ: WAKACYJNE UBRANIE I ULUBIONĄ MASKOTKĘ, KTÓRĄ ZABIERZECIE NA WAKACYJNY WYJAZD

Bilety

Aktywne
25 zł
Do wyczerpania
25 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.