Przejdź do głównej treści strony

NT Live: Nye

06.06.2024, czwartek, 20:00
Kino Pałacowe - Sala 1, Poznań Święty Marcin 80/82, 61-734 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

NT LIVE

Tim Price: NYE

Karierę zaczynał w kopalni, był jednym z przywódców strajku górników w Walii. Zasłynął jako orędownik i twórca Narodowej Służby Zdrowia. Aneurin „Nye” Bevan określany jest mianem polityka, który wywarł największy wpływ na Wielką Brytanię, nigdy nie będąc premierem.W obliczu śmierci Aneurin „Nye” Bevan spogląda w przeszłość i …
NT LIVE

Tim Price: NYE

Karierę zaczynał w kopalni, był jednym z przywódców strajku górników w Walii. Zasłynął jako orędownik i twórca Narodowej Służby Zdrowia. Aneurin „Nye” Bevan określany jest mianem polityka, który wywarł największy wpływ na Wielką Brytanię, nigdy nie będąc premierem.W obliczu śmierci Aneurin „Nye” Bevan spogląda w przeszłość i konfrontuje się ze swoimi wspomnieniami, które wiodą go w oszałamiającą podróż przez życie, od wczesnego dzieciństwa, po lata spędzone w kopalni, a potem w parlamencie, gdzie toczył boje z samym Churchillem.

Napisana przez Tima Price’a i wyreżyserowana przez Rufusa Norrisa (Small Island, Makbet) doskonała sztuka została nagrana na żywo w National Theatre w Londynie.
Czas trwani: 172 min.

Obsada: Michael Sheen (Nye Bevan)
Twórcy: Rufus Norris (reżyseria)

Bilety

Wyprzedane

Miejsce dla osób na wózku

Miejsce dla osoby na wózku

30,00 zł

Sala 1. piętro

Osoba z niepełnosprawnością

30,00 zł

Sala 1. piętro

Ulgowy

30,00 zł

Sala 1. piętro

Normalny

35,00 zł

Sala 1. piętro

Osoba z niepełnosprawnością

35,00 zł

Sala 1. piętro

Ulgowy

35,00 zł

Sala 1. piętro

Normalny

40,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.