Przejdź do głównej treści strony

Odgłosy

27.07.2024, sobota, 12:00 Otwarcie bramek: 12:00
Planeta Glamping, Zalesie Górne Wczasowa 1, 05-540 Zalesie Górne
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

ODGŁOSY to nowy punkt na mapie elektronicznej sceny muzycznej – na którym nie może Cię zabraknąć! To inicjatywa zbudowana od zera, przez przyjaciół dla przyjaciół i ich znajomych.

Kiedy sezon outdoorowy zaczął się już w pełni, a Wy przebieracie nogami na samą myśl o kolejnych, letnich festiwalach poza miastem… …

ODGŁOSY to nowy punkt na mapie elektronicznej sceny muzycznej – na którym nie może Cię zabraknąć! To inicjatywa zbudowana od zera, przez przyjaciół dla przyjaciół i ich znajomych.

Kiedy sezon outdoorowy zaczął się już w pełni, a Wy przebieracie nogami na samą myśl o kolejnych, letnich festiwalach poza miastem… pojawiają się ODGŁOSY!

Połączenie tego co najlepsze: wyjątkowa atmosfera, wspaniali ludzie, otaczająca natura i najlepsza muzyka elektroniczna, za którą w naszym zaczarowanym lesie odpowiadać będą artyści, zarówno z polskiej jak i zagranicznej sceny muzyki elektronicznej.

Bądźcie z nami już 27 lipca 2024 na przepięknym, leśnym terenie Planety Glamping w Zalesiu Górnym pod Warszawą! ODGŁOSY za pomocą muzyki, świateł i różnych instalacji – w pełnej symbiozie z naturą – przeniosą Cię w niepowtarzalny klimat, w którym chociaż na chwilę oderwiesz się od codzienności. Wystarczy krótka wycieczka – 40 min z centrum Warszawy – by znaleźć się na miejscu.

LINE UP: (A-Z):

Ane, art machine, DUSS, Glasse, Konrad Z, Leon, Piotr Ho, Stef, Yotam Avni

❗ VIP
Dedykowana strefa tylko dla posiadaczy biletów VIP + Open bar.

❗ SUPER VIP
- Dedykowana strefa tylko posiadaczy biletów VIP.
- Open bar.
- Plakat z podpisami artystów.
- Slot na pływanie w Wakepark Zalesie Górne podczas całego weekendu.
- Posiłek w Beach Bar Zalesie Górne.

Wydarzenie 18+
Wstęp dla osób niepełnoletnich tylko z opiekunem prawnym

Bilety

Aktywne

Standard

185,80 zł
Do wyczerpania
729,99 zł
Do wyczerpania

SUPER VIP

829,99 zł
Do wyczerpania
Wyprzedane

I Pula

Standard

159,00 zł

I Pula

VIP

629,99 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.