Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Festiwale ORW Festiwal

Festiwale: ORW Festiwal

Bilety na festiwal

ORW Festiwal

termin

Pt, 30 cze 2023 godz. 18:00 - So, 01 lip 2023 godz. 19:00

miejsce

Bałtowski Kompleks Turystyczny Miasteczko Festiwalowe przy stoku narciarskim
Bałtów, 27-423 Bałtów

organizator

Bałtowski Kompleks Turystyczny

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na ORW Festiwal, 30 czerwca- 1 lipca w Bałtowie!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

ORW Festiwal to muzyczny projekt zapewniający dawkę pozytywnej energii. Muzyka, radość, energia - to hasło tegorocznej edycji. 30 czerwca, 1 lipca bądź z nami! Pierwszy dzień festiwalu to koncerty największych gwiazd polskiej sceny rapowej, na której wystąpi aż 6 artystów. Wśród nich debiutanci i starzy wyjadacze. Ich utwory biją rekordy popularności w serwisach muzycznych. Sobotni wieczór upłynie w klimacie techno, trance, house i elektro. Powracamy do korzeni, a na naszej scenie wystąpią gwiazdy muzyki klubowej, bawiący publiczność na największych w Polsce festiwalach. Tej nocy na naszej scenie pojawi się również zagraniczny artysta, który swoim setem porwie wasze serca. Jego styl i determinacja sprawiają, że utwory stają się największymi hitami na całym świecie. Na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, a dokładniej tuż przy stacji narciarskiej powstanie miasteczko festiwalowe, oferujące dostęp do pełnej bazy gastronomicznej (Restauracja Browar Bałtów, Restauracja Bałtowski Zapiecek, Zajazd Przystocze, Jadło pod stokiem). Wydzielona zostanie także strefa relaksu, gdzie będzie można odpocząć i naładować swoją energię. Scena artystyczna powstanie na terenie stoku narciarskiego, co sprawi, że uczestnicy festiwalu będą mogli odczuć jakby byli w amfiteatrze.

Line up:

30 czerwca:
18:30 - Kubańczyk
19:30 - Kaz Bałagane
20:30 - Smolasty
21:30 - Polska Wersja
22:30 - O.S.T.R
23:30 - Avi

1 lipca
19:00 - Szklan & Deebart
19:45 - Arti & Ralph
20:30 - DBL
21:30 - DJ Matys
22:30 - C-Bool
00:00 - TUJAMO
1:30 - DJ Kuba & Neitan
1:30 - Bounce Inc.
2:30 - Hazel

osoby poniżej 16 roku życia, mogą brać udział w wydarzeniu, ale muszą znajdować się pod opieką opiekuna.

osoby, które ukończyły 16 rok życia, mogą samodzielnie przebywać na terenie festiwalu. Aby uniknąć niejasności na bramce, zachęcamy do posiadania dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego wiek.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!