Biletomat Koncerty O.S.T.R oraz Koncert Muzyki Filmowej - Juwenalia Poznań

Koncerty: O.S.T.R  oraz Koncert Muzyki Filmowej - Juwenalia Poznań

Bilety na koncert

O.S.T.R oraz Koncert Muzyki Filmowej - Juwenalia Poznań

termin

Pt, 26 maja 2017 godz. 18:00

miejsce

Park Jana Pawła II
, 60-101 Poznań

organizator

FUNDACJA "JEDEN UNIWERSYTET"

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


I Dzień (26.05)

I Dzień (26.05)

dostępna do
Wt, 16 maj 2017 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Karnet (26-28.05)

Karnet (26-28.05)

dostępna do
Wt, 16 maj 2017 23:59

45 PLN

Wyprzedane


I Dzień (26.05)

I Dzień (26.05)

dostępna do
Pt, 26 maj 2017 15:00

20 PLN

Wyprzedane


Karnet (26-28.05)

Karnet (26-28.05)

dostępna do
Pt, 26 maj 2017 15:00

60 PLN

Wyprzedane 

📄O.S.T.R oraz Koncert Muzyki Filmowej - Juwenalia Poznań 2017

O.S.T.R
CoOperate Orchestra - Koncert muzyki Filmowej

Pierwszego dnia poznańskich Juwenaliów zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców na niesamowite koncerty. Rozpoczniemy plenerowym koncertem muzyki filmowej CoOperate Orchestra - młodej poznańskiej orkiestry stworzonej przez absolwentów poznańskiej Akademii Muzycznej.
Zagrają dla Was największe przeboje muzyki filmowej, takie jak „Gwiezdne Wojny”, „Indiana Jones”, "Harry Potter", „Władca pierścieni”, "Piraci z Karaibów", "Jak Wytresować Smoka", "7 Wspaniałych" i "Opowieści z Narnii". Wieczór natomiast zamknie niesamowity muzyk, jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce - O.S.T.R.

O.S.T.R

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 19 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych, 4 platynowych i jednej potrójnie platynowej płyty. Czterokrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia OLIS. Sprzedaż albumu “Życie po śmierci” przekroczyła 100.000 egzemplarzy stając się najlepiej sprzedającą się płytą CD w Polsce w 2016 r. (zarówno pośród repertuaru polskiego jak i zagranicznego).

Treścią tego albumu są przeżycia i przemyślenia związane z ważnym wydarzeniem w życiu prywatnym muzyka, na którym kariera muzyczna odcisnęła oczywiście swoje piętno. Na początku 2015 roku O.S.T.R. przeszedł w wojewódzkim szpitalu specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi ratujący życie zabieg rekonstrukcji płuca.

Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem i braćmi Waglewskimi (Fiszem i Emade). Razem z Kasią Nosowską był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. W ramach prestiżowego cyklu Made In Polska dał dla TVP Kultura niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert. Marka MTV wybrała O.S.T.R. na pierwszego polskiego artystę, którego akustyczny koncert przywróci polskim widzom format “Unplugged” po 7 latach przerwy (premiera albumu 28 kwietnia 2017 r.)

Lubiany i doceniany za granicą, współpracował z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel współtworzy kolektyw producencki Killing Skills. Jego nagrania emitują zarówno stacje studenckie, jak i Program Trzeci Polskiego Radia. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w kompozycjach opartych na czarnej muzyce miejskiej.

O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Rozpoczynał karierę w kilku lokalnych zespołach, ale szybko dał się poznać reszcie kraju w konwencji solo. Przebił się jako niekwestionowany lider konkursów improwizowanego rap (bitwy freestyle). Taki właśnie krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu w 2001 roku kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dziś. Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny. Żonaty, ojciec dwóch synów.

https://www.youtube.com/watch?v=xJxq9wN1uYY

CoOperate Orchestra - Koncert muzyki Filmowej

perate Orchestra to młody zespół założony, tworzony i prowadzony przez młodych poznańskich muzyków. Forma i liczebność orkiestry są bardzo elastyczne: od składów kameralnych („Das Lied von der Erde” Gustawa Mahlera w wersji A. Schoenberga; koncerty Bacha, Vivaldiego, czy Haendla) aż po wielką orkiestrę symfoniczną z chórami. Szczycimy się bardzo szerokim i różnorodnym repertuarem – począwszy od muzyki baroku, a skończywszy na prawykonaniach muzyki najnowszej. CoOperate Orchestra występuje na stałe pod batutą młodego poznańskiego dyrygenta, Adama Domurata.

W ciągu czterech lat działalności gościliśmy na licznych festiwalach (m.in. Międzynarodowe Festiwale Fletowe w Poznaniu, poznańskie Festiwale Muzyki Pasyjnej i Paschalnej) koncertując z wieloma wybitnymi artystami, takimi jak Patrick Gallois, Moshe Aron Epstein, Barbara Gutaj, Magdalena Nowacka, Maciej Pabich, Tomasz Kuk, Barbara Kubiak, Stanisław Kuflyuk czy Karol Marianowski. Mamy za sobą także debiut zagraniczny w Norwegii, gdzie z sukcesem prezentowaliśmy współczesną muzykę polskich i norweskich kompozytorów. Orkiestra ma w swoim dorobku 20 koncertów muzyki filmowej i przeszło 30 występów w repertuarze klasycznym.

Najpopularniejszym cyklem CoOperate Orchestra jest seria koncertów charytatywnych z muzyką filmową, podczas których prezentujemy najwybitniejsze ścieżki dźwiękowe kompozytorów takich jak John Williams, Hanz Zimmer, John Powell, Harry Gregson Williams czy Danny Elfman. Z dumą współpracujemy również z organizacjami charytatywnymi m.in. Sanctuary For Kids, Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia czy poznańskie Hospicjum Pallium.

https://www.youtube.com/watch?v=DaUtDpK0tf8&t=31s

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl