Przejdź do głównej treści strony

P23 BDAY: DJ Boring

06.04.2024, sobota, 23:00
P23, Katowice Porcelanowa 23, 40-246 Katowice
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Od ośmiu lat, poza licznymi koncertami, z dumą wykonujemy nasz nadrzędny obowiązek, jakim jest dowożenie bezprecedensowych, elektronicznych melanży i dzikich rejwów. Nie sposób wymienić wszystkich postaci ze ścisłej czołówki muzyki techno i house, które ściągnęliśmy do Katowic, więc przedstawimy kolejnego gościa - pochodzącego z Australii producenta, który w pionierski sposób …

Od ośmiu lat, poza licznymi koncertami, z dumą wykonujemy nasz nadrzędny obowiązek, jakim jest dowożenie bezprecedensowych, elektronicznych melanży i dzikich rejwów. Nie sposób wymienić wszystkich postaci ze ścisłej czołówki muzyki techno i house, które ściągnęliśmy do Katowic, więc przedstawimy kolejnego gościa - pochodzącego z Australii producenta, który w pionierski sposób przyczynił się do formy, jaką w ostatnich latach przybrała muzyka klubowa.

DJ Boring headlinerem 8 urodzin P23!

LINEUP:
♦ DJ Boring
♦ Penera
♦ naked relaxing
♦ Franziskaner Club
♦ Adnable

Bilety

Wyprzedane

I PULA

BILET WSTĘPU

49,50 zł

II PULA

BILET WSTĘPU

59,50 zł

III PULA

BILET WSTĘPU

69,80 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.