Biletomat Muzyka klubowa Pacha Poznań Ft. Cosmic Gate

Muzyka klubowa: Pacha Poznań Ft. Cosmic Gate

Bilety na clubbing

Pacha Poznań Ft. Cosmic Gate

termin

So, 20 października 2018 godz. 22:00

miejsce

Pacha Poznań
ul. Paderewskiego 10, Poznań

organizator

Pacha Poznań sp. z o.o

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 12 sie 2018 13:19

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 25 wrz 2018 14:46

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 20 paź 2018 18:00

55 PLN

Wyprzedane 

📄Cosmic Gate w poznańskiej Pachy!

Cosmic Gate
Nitrous Oxide
Tom Forester
Wu

Cosmic Gate należą do najbardziej cenionych niemieckich DJów i producentów na światowym rynku muzyki klubowej. Produkcje Clausa i Stefana sięgnęły samych szczytów na top-listach i wciąż królują na parkietach wielu klubów od Ameryki po Australię, Anglię aż po Południową Afrykę.

W krótkim czasie stali się jednymi z najbardziej pożądanych duetów DJskich na świecie. Swoje sety prezentowali w najznakomitszych klubach naszego globu, takich jak Velfrane w Tokio, The Glow w Waszyngtonie, The Matrix w Nimwegen czy Passion Coalville, wystąpili również na najwiekszych festiwalach takich jak Nature One, Mysterland czy Trance Energy. Nie dziwi fakt, że w ostatnich latach znaleźli się w rankingu 100 najlepszych DJów świata, publikowanego przez brytyjski magazyn muzyczny "DJ Magazine".

W roku 2004 wydali podwójnego winyla "Different Concept Part1/Part2" zawierającego cztery różne numery: "Ultra Curve", "Bilingual", "Tommorow" oraz "Monotune". Pokazały one ich wszechstronność, a zarazem uniwersalność i przyniosły wiele bardzo pochlebnych opinii od największych DJów i producentów międzynarodowej sceny muzycznej.

Singiel "I Feel Wonderfull", z fenomenalnym wokalem Jan Johnston znalazł się w walizkach takich DJów, jak Tiesto, Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Marco V czy Ferry Corsten. Później został wydany w Wielkiej Brytanii nakładem wytwórni Mealstrom Records. Oczywiście był również tematem przewodnim ich kompilacji "Back 2 Back Vol. 2". Faktem obrazującym wielkość produkcji Cosmic Gate może być lista artystów, dla których wykonali swoje remiksy: Tiesto, Ferry Corsten, Blank & Jones, Svenson & Gielen, Vanessa Mae i wielu, wielu innych.

Ich albumy "Rhythm & Drums", "No More Sleep" i "Earth Mover", oraz seria autorskich kompilacji "Back 2 Back" były wielkimi przebojami na listach sprzedaży niemal całej Europy i świata. Na początku 2009 roku ukazał się ich 4 studyjny album zatytułowany "Sign Of The Times". Kolejne albumy takie jak " Back 2 the Future", "Wake Your Mind", czy "Mareria Chapter.One" oraz "Materia Chepter.Two" udowadniają ich czołową pozycję w świecie EDM.

Nitrous Oxide / N2O

Krzysztof Pretkiewicz aka Nitrous Oxide to jedna z czołowych postaci polskiej i europejskiej sceny trance. Był pierwszym polskim DJ-em Anjunabeats, a każde jego wydawnictwo zyskało bez wątpienia ogromną uwagę. Po raz pierwszy zetknął się z muzyką elektroniczną w latach 90. i zafascynował się twórczością artystów takich jak Jean-Michel Jarre, Mike Oldfield i Depeche Mode, a także muzyką filmową stworzoną przez takich artystów jak Thomas Newman i Hans Zimmer. Po rozpoczęciu eksperymentów z dźwiękiem w wieku 13 lat, nieustannie rozwijała się pasja i umiejętność Krzysztofa do tworzenia dzwięków, które niszczą parkiety. Pod wpływem gatunków takich jak House, Minimal, Speed Garage i Hard Dance, unikalne wydawnictwa Nitrous Oxide, takie jak jego debiut Anjunabeats "North Pole / Frozen Dreams" zyskały poparcie od Above i Beyond. Tym razem zagra jako gość w kultowym klubie PACHA POZNAŃ podczas wydarzenia z legendarnym duetem COSMIC GATE.

Tom Forester (DJ RESIDENT)

Bardzo aktywny DJ, remixer, kompozytor i producent muzyczny. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w 2002 roku, od tego czasu przebrnął przez wiele projektów, styli muzycznych i kolaboracji. Po długim czasie doświadczeń, ze względu na aktualnie wielką hybrydę gatunków, nazywa siebie DJ-em grającym muzykę klubową, starannie dobierając i łącząc ze sobą różne gatunki muzyki elektronicznej wzbogacając je o znane sample i wokale.

Tom Forester jest liderem oraz założycielem znanego na scenie housowej projektu GROOVEFORE, którego utwory rozbrzmiewają w największych klubach na całym świecie. Jego wieloletnie doświadczenie i innowacyjne podejście do produkcji muzyki, pozwoliły bardzo szybko zagościć na stałe w czołówce sceny muzyki house. W każdy weekend robi to co kocha najbardziej - występuje dla ludzi w najlepszych polskich klubach muzycznych.

https://www.youtube.com/watch?v=6oBVH5nxk24
https://www.youtube.com/watch?v=jsB-PwkhXV8
https://www.youtube.com/watch?v=qj58nbn35bg

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie