Przejdź do głównej treści strony

PEJA / SLUMS ATTACK | 30LECIE

11.11.2023, sobota, 17:00
MTP, Poznań ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Z nieskrywaną dumą i przyjemnością zapraszamy Was na jubileuszowy koncert z okazji 30 lecia działalności Rycha Peji pod szyldem SLUMS ATTACK.


Jak co 5 lat szykujemy dla Was absolutną bombę, która spadnie w Poznaniu już 11 listopada 2023. Przekrój działalności na przestrzeni 3 dekad zostanie ponownie poddany mocnej selekcji …

Z nieskrywaną dumą i przyjemnością zapraszamy Was na jubileuszowy koncert z okazji 30 lecia działalności Rycha Peji pod szyldem SLUMS ATTACK.


Jak co 5 lat szykujemy dla Was absolutną bombę, która spadnie w Poznaniu już 11 listopada 2023. Przekrój działalności na przestrzeni 3 dekad zostanie ponownie poddany mocnej selekcji aby sympatycy wspierający nas od samego początku doświadczyli wielkiego muzycznego święta i ucztowali wraz z wykonawcami. Zaproszeni goście dopełnią rodzinny charakter imprezy, a przygotowania ruszają pełną parą już od teraz. Postaramy się oddać ducha ekipy oraz historyczny rys wydarzeń, które niosły przez kolejne lata rzesze fanów dając im kopa w codziennych potyczkach z przeznaczeniem.
Ta impreza jest równie ważna dla samego artysty, który ze względu na rangę WYDARZENIA staje przed nie lada wyzwaniem z uwagi na to, że minęło kolejnych 5 lat a impreza musi naturalnie ewoluować w kierunku progresu pod każdym względem. 

Jeśli pamiętasz te imprezy i wyczekujesz kolejnej to jest to właśnie ten moment aby zapisać sobie datę 11/11/23 w kalendarzu. Pierwszy raz w historii koncertów jubileuszowych wydarzenie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Jeśli pytacie o pojemność – bez obaw – pomieścimy wszystkich! 

Zapraszamy serdecznie! Jeśli uznasz, że powinieneś tam być to widzimy się na miejscu!

„Oto 3 dziesięciolecia jak ten czas szybko zleciał
Mów mi panie Ryszardzie albo wal trudny dzieciak…”


Bilety

Aktywne

REGULAR

169 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 179 zł
Wyprzedane

I Pula

PRE-SALE

99 zł

II Pula

PRE-SALE

129,99 zł

III Pula

PRE-SALE

149 zł

Standard

MEET & GREET VIP

250 zł
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.