Biletomat Muzyka klubowa Pierwszy Poznański Salon Ambientu

Muzyka klubowa: Pierwszy Poznański Salon Ambientu

Bilety na clubbing

Pierwszy Poznański Salon Ambientu

termin

Nd, 18 lutego 2018 godz. 19:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno Społeczne

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 18 lut 2018 16:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Pierwszy Poznański Salon Ambientu w klubie TAMA!

Acronym live
Dtekk
Sin

Up To Date Festival oraz Tama zapraszają na pierwszy Salon Ambientu w Poznaniu!

Cykl wydarzeń o nazwie „Salon Ambientu” rozpoczął się w Białymstoku i wywodzi się z działań festiwalu Up To Date oraz kolektywu Technosoul. Dotychczas odbyło się 10 edycji w Białymstoku, 8 w Warszawie, 3 w Katowicach, 2 w Lublinie, dwie krakowskie oraz dwie w Bydgoszczy. Na horyzoncie są kolejne w innych miastach. Organizując Salony Ambientu skupiamy się na promocji takich gatunków jak ambient, modern classical, IDM, a nawet noise. Kumulacyjnym momentem roku jest Centralny Salon Ambientu odbywający się w ramach Up To Date Festival we wrześniu.

Pierwszy Poznański Salon Ambientu odbędzie się w przestrzennych, dodatkowo wyposażonych w dywany i inne udogodnienia wnętrzach Tamy. Spotkajmy się w poszanowaniu dla muzyki i najlepszego sposobu na jej odbiór – ciszy. Wystąpią:

Acronym live
Dtekk
Sin

Od debiutu Acronyma w 2012 roku minęło już sporo czasu i przeżyto wiele zachwytów, lecz jego fani słusznie przeczuwają, że najlepsze jeszcze przed nami. Szwedzki młodzieniec zdążył już wypracować nie tylko charakterystyczne brzmienie, ale i światową renomę. Wytwórnie takie jak Northern Electronics, Semantica, Field czy Tresor wzięły go pod swoje skrzydła, a przecież to absolutna ekstraklasa nietuzinkowych techno-brzmień. Wydany ostatnio ambientalny album "Malm" podkreślił klasę artysty i zainspirował nas do jak najszybszego spotkania na żywo z tą muzyką.

Z uwagi na komfort uczestników liczba biletów będzie limitowana.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!