Przejdź do głównej treści strony

Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards Płock 2023

06.07.2023, czwartek, 18:00 - 09.07.2023, niedziela, 04:00
Plaża nad Wisłą, Płock ul. Rybaki, None Płock
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie …


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Lech Polish Hip-Hop Festival to czołowy, polski festiwal muzyki hip-hopowej, odbywający się w Płocku od 2013 roku. Podczas ósmej edycji w 2022 na płockiej plaży każdego dnia bawiło się ponad 20 tys. uczestników. Płock słynie z unikalnej atmosfery, plaża położona w centrum miasta to jedyne takie miejsce w Polsce.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was ogrom zmian, przede wszystkim nowa data - widzimy się z Wami w dniach 6-8 lipca! Rozbudowaliśmy infrastrukturę, zadbaliśmy o nowe strefy i powiększyliśmy teren festiwalu. Tegoroczny line-up (który wkrótce zaprezentujemy) bez wątpienia będzie najlepszym w historii - czołówka polskiej sceny hip-hopowej, festiwalowe showcase’y i kilka niespodzianek - nie możecie tego przegapić. Dodatkowo kolejną rewolucją jest połączenie Lech Polish Hip-Hop Festival z Lech Polish Hip-Hop Music Awards, czyli wielką Galą podczas której nagradzamy najlepszych twórców minionego roku. Integrujemy te dwa ogromne wydarzenia właśnie dla Was, pierwszego dnia festiwalu na specjalnie przygotowanej scenie wręczymy wyróżnienia w osiemnastu kategoriach. Wszystko to w wyjątkowo, koncertowej oprawie.

W tym roku czeka na Was także słynna Płocka Bitwa Freestylowa. Czołowi polscy freestylerzy kolejny raz stoczą walki, po których kurz długo nie opadnie. Będzie ogień!

Karnety 3-dniowe: W sprzedaży dostępne są 3-dniowe karnety w kilku ograniczonych ilościowo pulach. 
Pierwsza pula dostępna do 28.02 (lub do wyczerpania) w cenie 380 PLN.
Informujemy, że ilość karnetów 3-dniowych jest ograniczona. W przypadku soldout’u przewidujemy wprowadzenie biletów 1-dniowych uprawniających do uczestnictwa w konkretnym dniu festiwalu (czwartek, piątek lub sobota).

Karnety VIP: Ściśle limitowana pula karnetów VIP. Karnet uprawnia do przebywania w strefie VIP każdego dnia festiwalu. Strefa VIP to miejsce w którym czas spędzają zaproszeni goście oraz artyści. Do Waszej dyspozycji będzie bufet (dania ciepłe, przekąski, kawa i herbata), open bar (piwo, drinki, softy), osobna strefa sanitarna, strefa chillout, ścianka foto. Cena 1500 zł.

Bilet Pole Namiotowe: Bilet uprawniający do przebywania na jedynym oficjalnym polu namiotowym LPHHF czyli Elooo Polu. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa przygotowaliśmy dla Was jedno, duże pole namiotowe. Do Waszej dyspozycji będzie strefa sanitarna - prysznice z ciepłą wodą, toalety, przebieralnie, sklep z artykułami pierwszej potrzeby, strefa gastro oraz punkty ładowania telefonów. Teren pola jest oświetlony oraz chroniony. Cena 199 zł.

Miejsce: 09-400 Płock, Plaża nad Wisłą, Google Maps: GMRM+PQF Płock
Data: 6,7,8 lipca 2023 r.

WWW Lech Polish Hip-Hop Festival: http://plhhfestival.pl
WWW Lech Polish Hip-Hop Music Awards:https://plhhma.pl
Facebook Festival: https://www.facebook.com/PolishHipHopFestival
Facebook Awards: https://www.facebook.com/polishhiphopmusicawards
Instagram Festival: https://www.instagram.com/polishhiphopfestival
Instagram Festival:https://www.instagram.com/polishhiphopmusicawards
Youtube: https://www.youtube.com/@PolishHipHopMusicAwardsZamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

VI Pula

Karnet

520 zł

Standard

Karnet VIP

1500 zł

Standard

Pole namiotowe

199 zł

Standard

Bilet Jednodniowy CZWARTEK

289 zł

Standard

Bilet Jednodniowy PIĄTEK

289 zł

Standard

Bilet Jednodniowy SOBOTA

289 zł

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.