Przejdź do głównej treści strony

Postman | Warszawa

08.02.2024, czwartek, 19:30
Winylowa Cafe, Warszawa Morcinka 5/17, 01-496 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Postman, a właściwie Kostiantyn Pochtar, co po ukraińsku oznacza ni mniej ni więcej a Kostiantyn Listonosz, jest ukraińskim muzykiem, multiinstrumentalistą i songwriterem.
Swoje życie dzieli między Kijów i Wrocław.
Korzeni jego twórczości należałoby szukać w latach 60-tych, jednocześnie jego muzykę możemy nazwać nowoczesnym miejskim folkiem - w najlepszym tego słowa …

Postman, a właściwie Kostiantyn Pochtar, co po ukraińsku oznacza ni mniej ni więcej a Kostiantyn Listonosz, jest ukraińskim muzykiem, multiinstrumentalistą i songwriterem.
Swoje życie dzieli między Kijów i Wrocław.
Korzeni jego twórczości należałoby szukać w latach 60-tych, jednocześnie jego muzykę możemy nazwać nowoczesnym miejskim folkiem - w najlepszym tego słowa znaczeniu.
Chociaż podczas występów na żywo gitara akustyczna jest jego głównym medium, nagraniom studyjnym nie brakuje ornamentyki – okraszone są elementami folk-rocka czy psychodeli.
Od 2017 roku jeździ po całej Europie z koncertami, od Ukrainy, przez Szwajcarię, Niemcy po Holandię, gościł na wielkich festiwalach (Sziget, OFF Festival, CieszFanów, Zaxidfest, Sopot Songwriter Festival, Hedonism, Wianki, Ars Cameralis, Łódź Songwriter Festival, Opole Songwriters Festival) oraz w małych klubach – w miasteczkach i wsiach.
Zimą ukaże się trzecia studyjna płyta Postmana zatytułowana „Still Life”.

Swoje koncerty prowadzi w języku polskim a jest mistrzem opowieści – potrafi rozbawić do łez, ale też wzruszyć i dać do myślenia…

Sprawdź:
Spotify: http://spoti.fi/2xlDlF
Youtube: https://www.youtube.com/postmanshines
Instagram: https://www.instagram.com/kostjapochtar
Facebook: https://www.facebook.com/postmansings

Artystą opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music www.facebook.com/borowkamusic oraz www.instagram.com/borowkamusic


Bilety

Wyprzedane

I PULA

STANDARD

34,00 zł

II PULA

STANDARD

39,20 zł

W DNIU KONCERTU

STANDARD

44,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.