Przejdź do głównej treści strony

PROXL3M | SZCZECIN

17.03.2024, niedziela, 20:00 Otwarcie bramek: 18:00
Netto Arena, Szczecin Władysława Szafera 3/5/7, 71-245 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Zapraszamy na koncert zespołu PRO8L3M w ramach jubileuszowej trasy. Występ w szczecińskiej hali Netto Arena został ogłoszony w związku z ogromnym zainteresowaniem fanów na Pomorzu Zachodnim.

Od zespołu:
PROXL3M TOUR to trasa promująca nasz nowy krążek, w trakcie której świętujemy z Wami także X-lecie działalności. Szykujcie się na całkowicie …

Zapraszamy na koncert zespołu PRO8L3M w ramach jubileuszowej trasy. Występ w szczecińskiej hali Netto Arena został ogłoszony w związku z ogromnym zainteresowaniem fanów na Pomorzu Zachodnim.

Od zespołu:
PROXL3M TOUR to trasa promująca nasz nowy krążek, w trakcie której świętujemy z Wami także X-lecie działalności. Szykujcie się na całkowicie nowe show i konkretny melanż.


Harmonogram wydarzenia:
Bramki: 18:00
Koncert: 20:00

Bilety na trybuny są sprzedawane na miejsca nienumerowane. Można zająć dowolne miejsce udostępnione przez organizatora, wg własnych preferencji i kolejności przyjścia na obiekt.
Bilety na płytę w momencie skanowania będą wymieniane na opaskę, która umożliwi wejście na płytę. Miejsca na płycie są stojące.

Osoby niepełnoletnie poniżej 16. roku życia mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem przebywania w towarzystwie osoby dorosłej, upoważnionej do sprawowania opieki w dniu wydarzenia.
Osoby niepełnoletnie powyżej 16. roku życia powinny posiadać pisemną zgodę opiekunów prawnych na udział w wydarzeniu.


Dziesięć lat to w hip hopie cała wieczność, podczas której powstawały i upadały całe rapowe imperia. Od czasu debiutu w 2013 roku, PRO8L3M konsekwentnie jednak utrzymuje się w czołówce polskiej sceny. Platynowe płyty, debiuty na jedynce listy OLIS, wyprzedane największe sale koncertowe w Polsce – zespół jest zjawiskiem, obok którego nie da się przejść obojętnie.

PRO8L3M obchodzi w 2023 roku dziesięciolecie, celebrując nowym albumem „PROXL3M”, który pokrył się złotem w zaledwie 24 godziny. Nowy materiał to fascynująca opowieść, która pokazuje w sposób godny antycznej tragedii losy bohatera uwikłanego w kryminalny proceder. Dzięki zarysowaniu szerokiego kontekstu społecznego i mnogości followupów do poprzednich nagrań, to najpełniejsza realizacja konceptów obecnych również na innych płytach duetu.

Bilety

Wyprzedane

I PULA

PŁYTA

135,50 zł

I PULA

TRYBUNY

135,50 zł

II PULA

TRYBUNY

146,00 zł

II PULA

PŁYTA

148,00 zł

III PULA

TRYBUNY

156,50 zł

III PULA

PŁYTA

156,50 zł

Artyści

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.