Biletomat Koncerty Ray Wilson - 50th Anniversary Tour - Wrocław

Koncerty: Ray Wilson  - 50th Anniversary Tour - Wrocław

Bilety na koncert

Ray Wilson - 50th Anniversary Tour - Wrocław

termin

Czw, 18 października 2018 godz. 20:00

miejsce

Centrum Koncertowe A2
ul. Góralska 5, Wrocław

organizator

P.W. Events

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsce stojące)

Standard (miejsce stojące)

dostępna do
Pt, 28 wrz 2018 23:59

90 PLN

Wyprzedane


Standard (siedzące nienumerowane)

Standard (siedzące nienumerowane)

dostępna do
Pt, 28 wrz 2018 23:59

105 PLN

Wyprzedane


Standard (miejsce stojące)

Standard (miejsce stojące)

dostępna do
So, 29 wrz 2018 17:00

95 PLN

Wyprzedane


Standard (siedzące nienumerowane)

Standard (siedzące nienumerowane)

dostępna do
So, 29 wrz 2018 17:00

105 PLN

Wyprzedane 

📄Ray Wilson we Wrocławiu!

Ray Wilson

Uwaga! Miejsca stojące znajdują się z tyłu, naprzeciwko sceny. 

Rok 2018 nie tylko zwiastuje 50 lat od narodzin jednego z najlepszych zespołów rockowych na świecie, grupy Genesis, ale także pięćdziesiąte urodziny Raya Wilsona - jednego z najlepszych brytyjskich wokalistów. Szkocki wokalista będzie świętował swoje 50. urodziny m.in tym wyjątkowym koncertem we Wrocławiu.

Ray wraz ze swoim zespołem skupi się zarówno na swoich solowych dokonaniach oraz twórczości grup: Guaranteed Pure ,Stiltskin czy CUT. Zaprezentuje także twórczość związaną z grupą GENESIS –od utworów sięgających początków istnienia zespołu, poprzez późniejsze, przełomowe kompozycje oraz te które współtworzył na albumie “Calling All Stations” (W tym roku mija 20 lat od pamiętnego, pierwszego koncertu GENESIS w Polsce - 1998r. Katowice). Na koncercie nie zabraknie niespodzianek muzycznych.

Ostatnie 2 lata były dla Raya Wilsona bardzo owocne, w 2016r. na rynku pojawiły się aż dwa nowe studyjne albumy artysty- akustyczny “Song for a friend” oraz “Makes me think of home” o brzmieniu bardziej elektrycznym. W 2017 roku ukazał się natomiast album Live pt. “Time and Distance”. Wydawnictwa spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem na rynku polskim.
Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazin“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa, dzięki swojej oryginalnej barwie głosu, przywracając grupie artystyczny charakter, bardziej kojarzony z czasami gdy przed mikrofonem w zespole stał Peter Gabriel. Wcześniej, w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór „Inside”, który podbił listy przebojów, w tym był numerem 1 w Wielkiej Brytanii. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!