Biletomat Koncerty RAY WILSON - GENESIS CLASSIC

Koncerty: RAY WILSON - GENESIS CLASSIC

Bilety na koncert

RAY WILSON - GENESIS CLASSIC

termin

Nd, 10 września 2017 godz. 20:00

miejsce

Zaklęte Rewiry
ul. Krakowska 100, 50-427 Wrocław

organizator

P.W. Events

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Stojące

Stojące

dostępna do
So, 09 wrz 2017 23:59

80 PLN

Wyprzedane


Siedzące (nienumerowane)

Siedzące (nienumerowane)

dostępna do
So, 09 wrz 2017 23:59

95 PLN

Wyprzedane


Stojące

Stojące

dostępna do
Nd, 10 wrz 2017 16:00

85 PLN

Wyprzedane


Siedzące (nienumerowane)

Siedzące (nienumerowane)

dostępna do
Nd, 10 wrz 2017 16:00

105 PLN

Wyprzedane 

📄Klasyki Genesis w wykonaniu Ray Wilsona

RAY WILSON

wstęp 19:00
start koncertu 20:00

Ray Wilson już 10 września wystąpi we wrocławskich Zaklętych Rewirach. Były wokalista Genesis w trakcie tej części trasy odwiedzi Niemcy, Holandię, Austrię, Szwajcarię i właśnie Polskę. Artysta wystąpi z towarzyszeniem swojego 5 osobowego składu zespołu. W repertuarze obok kultowych przebojów jak np. „Mama”, „Land of Confusion”, „Congo”, „Follow you follow me” czy „Jesus he knows me” pojawiają nie prezentowane wcześniej przez Raya kompozycje legendarnego GENESIS (w tym z albumu „Calling All Stations”) jak i najnowsze solowe utwory Szkota.

Rok 2016 był dla Wilsona bardzo owocny, na rynku pojawiły się aż dwa nowe albumy artysty - akustyczny “Song for a friend” oraz “Makes me think of home”, którego brzmienie jest bardziej elektryczne, rockowe. Albumy spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem na rynku polskim i pokazały dwa różne oblicza artysty. Pierwszy, dedykowany zmarłemu przyjacielowi, ukazuje niezwykłą zdolność Raya do tworzenie bardzo intymnych, poruszających utworów. Drugi jest dowodem na niezwykłą wyobraźnię i eklektyczność muzycznej wizji wokalisty, nie bojącego się eksperymentować z bogatym instrumentarium i produkcyjnym rozmachem. Podczas koncertów Raya Wilsona można usłyszeć kultowe utwory legendarnego zespołu GENESIS, pojawią się także solowe kompozycje szkota, w tym utwory grupy Stiltskin.

Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazin“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa, dzięki swojej oryginalnej barwie głosu, przywracając grupie artystyczny charakter, bardziej kojarzony z czasami gdy przed mikrofonem w zespole stał Peter Gabriel. Wcześniej, w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór „Inside”, który podbił listy przebojów (nr. 1 w UK). Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak Armin Van Buuren, RPWL, czy Scorpions.

Zamów swój bilet już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Raya Wilsona