Przejdź do głównej treści strony

Reinier Zonneveld | Poznań

29.09.2023, piątek, 23:30
Tama, Poznań Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Jeden z najpopularniejszych producentów i DJ-ów techno w Europie powraca do Tamy już we wrześniu tego roku!

Reinier Zonneveld to fenomen współczesnej sceny muzyki elektronicznej, który dzięki niezwykle energetycznym, świeżym i nowocześnie brzmiącym produkcjom oraz wielogodzinnym występom na żywo zjednał sobie fanów na całym świecie. Jego niezrównane techniczne i klasyczne …

Jeden z najpopularniejszych producentów i DJ-ów techno w Europie powraca do Tamy już we wrześniu tego roku!

Reinier Zonneveld to fenomen współczesnej sceny muzyki elektronicznej, który dzięki niezwykle energetycznym, świeżym i nowocześnie brzmiącym produkcjom oraz wielogodzinnym występom na żywo zjednał sobie fanów na całym świecie. Jego niezrównane techniczne i klasyczne umiejętności muzyczne sprawiły, że w ekspresowym tempie znalazł swoje miejsce na największych scenach i festiwalach.

Jego wrześniowy występ w Tamie sprzed dwóch lat okazał się jednym z highlightów sezonu, dlatego z ogromną zajawą przywitamy go ponownie na Niezłomnych 2.

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

59 zł

II Pula

Standard

69 zł

III Pula

Standard

79 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.