Przejdź do głównej treści strony

RYOSUKE KIYASU [Japonia] • solo snare performance + FURMINATOR

06.09.2024, piątek, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Chmury, Warszawa 11 listopada 22, 03-001 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

𝗥𝗬𝗢𝗦𝗨𝗞𝗘 𝗞𝗜𝗬𝗔𝗦𝗨 [𝗝𝗣]

• 𝗳𝗿𝗲𝗲 𝗷𝗮𝘇𝘇 • 𝗮𝘃𝗮𝗻𝘁-𝗴𝗮𝗿𝗱𝗲 •

W świecie muzyki to, co niespodziewane, może prowadzić do nadzwyczajnych rezultatów. Artyści nieustannie przesuwają granice, kwestionując przekonania o tym, czym jest muzyka i czym może być. Na czele eksploracji awangardowej stoi Ryosuke Kiyasu, japoński muzyk, który wypracował sobie unikalną niszę dzięki …

𝗥𝗬𝗢𝗦𝗨𝗞𝗘 𝗞𝗜𝗬𝗔𝗦𝗨 [𝗝𝗣]

• 𝗳𝗿𝗲𝗲 𝗷𝗮𝘇𝘇 • 𝗮𝘃𝗮𝗻𝘁-𝗴𝗮𝗿𝗱𝗲 •

W świecie muzyki to, co niespodziewane, może prowadzić do nadzwyczajnych rezultatów. Artyści nieustannie przesuwają granice, kwestionując przekonania o tym, czym jest muzyka i czym może być. Na czele eksploracji awangardowej stoi Ryosuke Kiyasu, japoński muzyk, który wypracował sobie unikalną niszę dzięki swoim solowym koncertom na werblu. Jego niedawne trasy koncertowe po całym świecie są świadectwem tego niekonwencjonalnego podejścia.

Kiyasu może być najlepiej znany jako perkusista różnych zespołów, takich jak Fushitsusha, Sete Star Sept, Kiyasu Orchestra i The Endless Blockade, zespół powerviolence z Toronto, który rozpadł się dwanaście lat temu. W ostatnich latach zajął się eksperymentalnym solowym przedsięwzięciem, które przyciąga uwagę. Uzbrojony tylko w werbel i kilka pałek perkusyjnych, zdobywa serca widowni poprzez występy, które badają pełne spektrum dźwiękowych możliwości, jakie może zaoferować jeden instrument.

𝘄𝘄𝘄: http://www.kiyasu.com/
𝗳𝗯: https://www.facebook.com/dr.kiyasu/
𝗶𝗴: https://www.instagram.com/dr.kiyasu/

𝗽𝗿𝗲𝘀𝘀

BBC News: https://www.bbc.com/news/av/uk-england-tyne-45425992
VICE France:https://www.vice.com/fr/article/qbv4nx/ryosuke-kiyasu-solo-batterie-grind-noise
Taiwan Times: https://www.taiwannews.com.tw/en/news/3617510

𝗙𝗨𝗥𝗠𝗜𝗡𝗔𝗧𝗢𝗥

• 𝗻𝗼𝗶𝘀𝗲 • 𝗱𝗿𝗼𝗻𝗲 •

Karkonoski drone boysband specjalizujący się w intruzywnych improwizacjach, w którego skład wchodzą trzej artyści wizualni: Stach Szumski (maszyny elektroniczne), Trash Todd (struny gitarowe) i Gregor Różanski (struny głosowe).

𝘀𝗰: https://on.soundcloud.com/GrJ1x
𝗶𝗴: https://www.instagram.com/furminator_gov
𝗳𝗯:https://www.facebook.com/furminatorrr


Bilety

Aktywne

Standard

42,40 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.