Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty ShataQS / Fenix Live / Wrocław II TERMIN

Koncerty: ShataQS / Fenix Live / Wrocław II TERMIN

Bilety na koncert

ShataQS / Fenix Live / Wrocław II TERMIN

termin

Nd, 18 września 2022 godz. 20:00

miejsce

Klubokawiarnia Mleczarnia
ul. Pawła Włodkowica 5, 50-072 Wrocław

organizator

Agencja Artystyczna Perspektywy

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Nd, 18 wrz 2022 20:00

85 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na drugi termin ShataQS Fenix Live 18 września we Wrocławiu!

ShataQS


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Otwarcie drzwi - 19:00
Koncert - 20:00

Nowa płyta ShataQS "Weda" zbliża się wielkimi krokami. Zanim to nastąpi, chcemy pięknie pożegnać się z Fenixem, dziękując mu za wyjątkowe, koncertowe chwile. Przed nami ostatni Fenixowy koncert. Zapraszamy na cudowny, muzyczny wieczór w Klubokawiarni Mleczarnia we Wrocławiu. Specjalnie dla Was ogłaszamy drugi koncert - 18 września!

Fenix to druga autorska płyta ShataQS, która ujrzała światło dzienne 29 marca 2019 a koncert premierowy inaugurował zakończenie Przeglądu Piosenki Aktorskiej PPA w Teatrze Capitol we Wrocławiu. Wybitny perkusjonalista Jose Torres opisał ją następującymi słowami: “Fenix to wyjątkowa plyta. Właściwie to nie tylko płyta, muzyka, tekst. Jest to dla mnie pewna forma uświadomienia w jakim świecie żyjemy. Ile rzeczy nam ucieka i ile moglibyśmy zrobić dla świata. Ta płyta to głębokie spojrzenie na elementarne prawdy, zapomniane przez wielu ludzi w dzisiejszym społeczeństwie. Fragment "nie musisz być bohaterem dla całego świata, wystarczy być przykładem dla jednostki” ma bardzo aktualne znaczenie. Polecam."

“Fenix” opowiada o przemianach, o budowaniu własnej rzeczywistości a przede wszystkim o ujarzmianiu Ego by mogło zaistnieć Ja. W całości nagrana jest w języku polskim w przyjaznym dla człowieka stroju 432Hz przy użyciu instrumentów akustycznych okraszona ciekawymi transowymi rytmami oraz elementami etnicznymi, co daje słuchaczowi duży komfort pulsującej wibracji w delektowaniu się nią. Tu nie ma chwili na nudę, tu sięga się po obcowanie w tu i teraz. Współtworzyli ją wrocławski gitarzysta, kompozytor oraz producent Maciek Czemplik, Perkusjonista i aranżer o południowych korzeniach Eddy oraz wrocławski kontrabasista Bartek Chojnacki. To połączenie kilku unikatowych energii muzycznych dzięki, którym płyta ma wyjątkowe brzmienie.

Sama artystka o swojej płycie mówi tak: “Praca nad Fenix’em trwała 3 lata, bardzo starannie pracowałam nad treścią oraz brzmieniem. Cała część wokalno-liryczna jest moim pierwszym dotychczas krokiem, który skierowałam w stronę moich słowiańskich korzeni. To bardzo wyjątkowy czas odkrywania źródeł własnego istnienia, odkrywania bardziej naturalnych dla mnie brzmień własnego głosu. Każdy utwór bacznie analizowałam pod kątem wibracji brzmienia słowa. Ważne jest dla mnie by treści powtarzane wielokrotnie jak refreny były treściami budującymi, mantrami skupiającymi słuchacza w kierunku budowania tego czego chcemy a nie walki przeciwko temu co nam nie służy. Nie w każdym utworze udało mi się użyć słów o pozytywnym znaczeniu natomiast w całości utwory mają pozytywny, budujący wydźwięk. Wierzymy, że płyta ma do zaoferowania naszej społeczności coś wyjątkowego, coś co zdaje się jest nam obecnie potrzebne.“

ShataQS - Fenix Live - 18.09.2022
Klubokawiarnia Mleczarnia, Wrocław
ul. Pawła Włodkowica 5

Teledyski:
ShataQS - "Światło" https://youtu.be/62QavrMmGGo
ShataQs - "Fenix" https://youtu.be/eI5nODqanmI
ShataQS - “Motyl” https://youtu.be/cIOi_N_kWYM

Organizator: Agencja Perspektywy
www.agencjaperspektywy.pl
Kontakt: biuro@agencjaperspektywy.pl
Strona zespołu: www.ShataQS.com
Regulamin koncertu: https://agencjaperspektywy.pl/regulamin

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na koncerty ShataQS!