Przejdź do głównej treści strony

SMYK FEST

19.08.2021, czwartek, 20:00 - 22.08.2021, niedziela, 05:00
Rynek w Myślenicach, Myślenice Rynek, 32-400 Myślenice
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisPamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.


***

W dniach 19-21 sierpnia 2021 r. w Myślenicach, już po raz trzeci odbędzie się wyjątkowy festiwal SMYK FEST im. Kacperka Chodurka.

Z zachowaniem …Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.


***

W dniach 19-21 sierpnia 2021 r. w Myślenicach, już po raz trzeci odbędzie się wyjątkowy festiwal SMYK FEST im. Kacperka Chodurka.

Z zachowaniem wszelkich obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych, Fundacja Akuratna zaprasza na koncerty plenerowe znakomitych gwiazd polskiej sceny muzycznej!


Dla Smyków zagrają:

19 sierpnia
( czwartek )
godz. 20:00 SANAH

21 sierpnia
( sobota )    
godz. 19:00
 PAULA ROMA 
godz. 20:00 KRZYSZOF ZALEWSKI

Start sprzedaży: 3.08.2021 godz. 11:00

Usłysz SMYKI!

Dzięki współpracy z Fundacją Kultury bez Barier, koncerty festiwalowe SMYK FEST będą częściowo tłumaczone na polski język migowy.

Cukierenka dla Smyków.

SMYK FEST od samego początku kojarzony jest z „Cukierenką dla Smyków” prowadzoną przez mistrzynię cukiernictwa Sylwię Bałę z MonoDe. 
Również w tym roku nie zabraknie słodkości cieszących podniebienia najbardziej wymagających łasuchów! Premierowo będzie można skosztować nowych smaków monodeserów – a to wszystko tylko 21 sierpnia – kto pierwszy ten lepszy!

Festiwal dla zdrowia!

Uczestnicy SMYK FESTU w czwartek i sobotę będą mieli możliwość wziąć udział w panelach dyskusyjnych dotyczących profilaktyki ekologii oraz zdrowia. W piątek i sobotę zapraszamy wszystkich chętnych do oddania krwi, wymazu DKMS, wykonania bezpłatnej mammografii czy skorzystania z punktu informacyjnego dotyczącego cytologii i mammografii.

Wydarzenie poprowadzą:

Julia Kamińska
Kamila Piwowarska (@milabyli)
Konrad Pondo 
Mateusz Janicki

Podczas dotychczasowych edycji festiwalu zebraliśmy ponad 130 tysięcy złotych na pomoc podopiecznym. 100% zebranych funduszy trafia do potrzebujących. Przez trzy lata w wolontariat zaangażowało się około 120 osób.

Sylwetki dzieci, dla których będziemy grać w tym roku, przedstawimy niebawem.

Bądź z nami na bieżąco:

https://www.facebook.com/SmykFest/

https://www.facebook.com/fundacjaakuratnaZamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Bilety

Wyprzedane

I Pula

Bilet 1-dniowy (Sanah: czwartek/zaszczepieni)

20,00 zł

I Pula

Bilet 1-dniowy (Sanah: czwartek/niezaszczepieni)

20,00 zł

I Pula

Bilet 1-dniowy (Paula Roma, Zalewski: sobota/zaszczepieni)

20,00 zł

I Pula

Bilet 1-dniowy (Paula Roma, Zalewski: sobota/niezaszczepieni)

20,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.