Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Sport i rekreacja SnowFest Festival 2023

Sport i rekreacja: SnowFest Festival 2023

Bilety na Sport i rekreacja

SnowFest Festival 2023

termin

Pt, 03 mar 2023 godz. 18:00 - Nd, 05 mar 2023 godz. 05:00

miejsce

Amfiteatr Skalite
Deptak nad Żylicą, 43-370 Szczyrk

organizator

Go Fest

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Last Call

Standard

dostępna do
Pt, 03 mar 2023 18:00

359 PLN

Wyprzedane


Bilet jednodniowy piątek

Standard

dostępna do
Pt, 03 mar 2023 18:00

199 PLN

Wyprzedane


Bilet jednodniowy sobota

Standard

dostępna do
Pt, 03 mar 2023 18:00

199 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilety na SnowFest Festival 2023, 3-4 marca w Szczyrku!

DIMENSION, FISZ EMADE TWORZYWO, BASS ASTRAL, AN ON BAST, ASTHMA, PENDULUM, GOLDIE, MEDIC MC, GRUBSON, RYSY, DIGITALISM, CATZ N DOGZ, MC CONRAD, LAST ROBOTS, ROS ADDICTION
CLS & WAX


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

SNOWFEST FESTIVAL – SZCZYRK / 3-4 marca 2023

10. edycja SnowFest Festival, czyli największego wydarzenia sportowo-kulturalnego w samym środku zimy odbędzie się 3 i 4 marca 2023 w Szczyrku. To kolejny raz, kiedy będzie można się przekonać, że fani zimowych sportów, aktywnego wypoczynku oraz muzyki mają się bardzo dobrze, zaś perła Beskidu Śląskiego - Szczyrk urasta do miana najważniejszego ośrodka zimowych sportów. Jest to doskonała propozycja dla osób, które nie zapadają w festiwalowy zimowy sen i chcą się bawić oraz tańczyć bez względu na porę roku.

W dniach 3 i 4 marca 2023 r. tradycyjnie na imponującym terenie Amfiteatru oraz Skoczni Skalite wystąpi śmietanka światowej i krajowej sceny muzycznej - od drum’n’bassu po rap przez starannie wyselekcjonowaną muzykę elektroniczną, która króluje nie tylko na klubowych parkietach, a przede wszystkim we wszystkich najważniejszych rozgłośniach radiowych i telewizyjnych na świecie. Unikalne połączenie pokazów sportowych, nieskrępowanej zabawy i starannie przygotowanego terenu festiwalu to przepis na fantastycznie spędzony czas w polskich górach. To już dziesiąta edycja festiwalu, który jak żaden inny w kraju nad Wisłą łączy ze sobą elementy zdrowej sportowej rywalizacji, efektownych pokazów narciarskich i snowboardowych, pysznego jedzenia, rozgrzewających napojów, a co za tym idzie także zabawy do białego rana. Wartościową rozrywkę znajdą tutaj wszyscy - również Ci, którzy do najzimniejszej pory roku podchodzą niezwykle sceptycznie. Podczas festiwalu najlepsi riderzy w kraju powalczą nie tylko o wspaniałe nagrody, ale przede wszystkim uznanie publiczności, zgromadzonej na terenie skoczni Skalite w Szczyrku.

Na kilku scenach wystąpią m.in Dimension, który zafunduje swoim słuchaczom wielowymiarową muzyczną podróż. Z jednej strony undergroundowe brzmienia, z drugiej radiowy vibe, oto skrajności, po jakich swobodnie się ślizga. 
W Szczyrku pojawią się także uznane polskie marki jak Fisz Emade Tworzywo, czyli grupa, która powstała w 2002 roku w Warszawie, z inicjatywy braci: producenta muzycznego i instrumentalisty Piotra „Emade” Waglewskiego oraz rapera i wokalisty Bartosza „Fisza” Waglewskiego. 
Nie może zabraknąć także Bass Astral - artysty, który przedefiniował polską muzykę elektroniczną, podnosząc ją do rangi poezji.
Wizjoner-alchemik, który znalazł przepis na syntetyczne złoto i koduje tę energię w dźwiękach. Brzmienia klubowe reprezentować będzie także An On Bast, która swoimi koncertami zachwyciła publiczność wielu klubów i festiwali na świecie.
SnowFest to nie tylko elektronika i szeroko pojęta alternatywa, ale także hip-hop, który reprezentować będzie asthma, który zwrócił na siebie uwagę już ponad rok temu wydając swój pierwszy polskojęzyczny utwór, Centrala. 

SnowFest Festival to nie tylko muzyka, ale także pierwsze apres-ski w Polsce łączące występy artystyczne z regularną jazdą na stoku oraz spektakularne zawody sportowe, w których udział biorą czołowi riderzy snowboard i freeski. W przerwach od jazdy, oglądania skoków czy koncertowania, będzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej.

LINE- UP:

- DIMENSION
- FISZ EMADE TWORZYWO
- BASS ASTRAL
- AN ON BAST
- ASTHMA
- PENDULUM
- GOLDIE
- RYSY
- DIGITALISM
- CATZ N DOGZ
- MC CONRAD
- LAST ROBOTS
- ROS ADDICTION
- CLS & WAX

Z okazji jubileuszowej edycji na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, o których organizatorzy będą informować na bieżąco za pośrednictwem swoich kanałów.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie