Przejdź do głównej treści strony

Spektakl „Włoszczyzna” (dla grup) | Teatryle | 6.05.2024 | Dzieciaki na Piętrze 2024 | Poznań

06.05.2024, poniedziałek, 11:00
Scena na Piętrze - Biblioteka, Poznań Masztalarska 8, 61-746 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Dzieciaki na Piętrze, 6.05.2024, poniedziałek, godz. 11.00

Teatryle- spektakl „Włoszczyzna”

Bilety dla dziecka:
· 25 zł - do 6.04
· 30 zł - od 7.04 do 6.05
Bilet dla opiekuna: 5 zł

Wiek uczestników: od 4 lat
Czas trwania: około 55 minut

W teatralną, majową podróż na południe, a dokładnie do Włoch, zabierze nas spektakl "Włoszczyzna" autorstwa Maliny Prześlugi, …
Dzieciaki na Piętrze, 6.05.2024, poniedziałek, godz. 11.00

Teatryle- spektakl „Włoszczyzna”

Bilety dla dziecka:
· 25 zł - do 6.04
· 30 zł - od 7.04 do 6.05
Bilet dla opiekuna: 5 zł

Wiek uczestników: od 4 lat
Czas trwania: około 55 minut

W teatralną, majową podróż na południe, a dokładnie do Włoch, zabierze nas spektakl "Włoszczyzna" autorstwa Maliny Prześlugi, w wykonaniu rodzinnego teatru TeatRyle, czyli Marioli i Marcina Ryl-Krystianowskich. Głównymi bohaterami "Włoszczyzny" są Seler i Pietruszka, którzy wraz z Marchewką i Porem marzną zimą na polskim ryneczku. Pewnego dnia dowiadują się, że pochodzą z Włoch i postanawiają wrócić do swojej ojczyzny. Jadą tam pociągiem, bo to najbardziej ekologiczny i wygodny środek transportu. Po drodze, która prowadzi przez Niemcy, Czechy i Austrię przeżywają różne przygody i spotykają niezwykłe postacie: Jabłko, które stanie się Ogryzkiem, czeskiego głodnego Zajączka, zakochanego niemieckiego Wursta i włoskiego sprzedawcę Świstaka. Postacie te odgrywane są przez przezabawne lalki zaprojektowane i wykonane przez Olgę Ryl-Krystianowską. Jest to również podróż muzyczna, bo w spektaklu usłyszymy piosenki z motywami charakterystycznymi dla poszczególnych mijanych regionów Europy. Oprawę muzyczną do spektaklu stworzył Michał Łaszewicz.

TeatRyle to przedsięwzięcie Marioli i Marcina Ryl-Krystianowskich, absolwentów PWST Wydziału Sztuki Lalkarskiej (obecnie Akademia Teatralna) w Białymstoku, na co dzień aktorów Teatru Animacji w Poznaniu. “Działalność teatralną rozpoczęliśmy w 1995 roku i chociaż nie posiadamy własnej sceny, bileterek, sprzedającego chipsy bufetu, garderób i administracji, znają nas dzieci z całego Poznania, wielu miast Polski i niektórych wiosek Świata”.

Bilety

Aktywne
5,00 zł
Do wyczerpania
25,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.