Przejdź do głównej treści strony

STARE, ALE JARE - koncert uczestników Akademii Śpiewu

23.04.2024, wtorek, 18:00
Centrum Kultury MUZA - Klub Pod Muzami, Lubin Armii Krajowej 1, 59-300 Lubin
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Usłyszymy piosenki, które mimo swoich lat nadal są chętnie słuchane przez wszystkich. Koncert przygotowali wokaliści Akademii Śpiewu z grup młodzieżowej i dorosłej. A w programie ponadczasowe hity z repertuaru m.in. zespołu Maanam, Perfect, Lombard, Lady Pank, Zdzisławy Sośnickiej, Grażyny Łobaszewskiej, Ewy Bem, Czesława Niemena i wielu innych gwiazd polskiej sceny muzycznej. …
Usłyszymy piosenki, które mimo swoich lat nadal są chętnie słuchane przez wszystkich. Koncert przygotowali wokaliści Akademii Śpiewu z grup młodzieżowej i dorosłej. A w programie ponadczasowe hity z repertuaru m.in. zespołu Maanam, Perfect, Lombard, Lady Pank, Zdzisławy Sośnickiej, Grażyny Łobaszewskiej, Ewy Bem, Czesława Niemena i wielu innych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Będzie można powspominać i wspólnie pośpiewać. Zapraszamy wszystkich - zarówno tych, dla których będzie do podróż sentymentalna, jak i tych, którzy chcieliby poznać historię polskiej piosenki.

Bilety

Wyprzedane

KONCERT

BILET NA KONCERT

31,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.