Biletomat Koncerty STEVE NASH & TURNTABLE ORCHESTRA TOUR 2017

Koncerty: STEVE NASH & TURNTABLE ORCHESTRA TOUR 2017

Bilety na koncert

STEVE NASH & TURNTABLE ORCHESTRA TOUR 2017

termin

So, 22 kwietnia 2017 godz. 20:00

miejsce

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego
ul. Modzelewskiego 59, 00-977 Warszawa

organizator

theQ Entertainment sp. z.o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Siedzące, numerowane

Siedzące, numerowane

dostępna do
So, 22 kwi 2017 16:00

99 PLN

Wyprzedane 

📄WARSZAWA - STEVE NASH & TURNTABLE ORCHESTRA

STEVE NASH & TURNTABLE ORCHESTRA

22 kwietnia 2017, godz. 20:00 (sobota)
Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, ul. Modzelewskiego 59, Warszawa

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Agencja Muzyczna Polskiego Radia i TheQ Entertainment zaprasza na premierowy koncert debiutanckiego albumu Steve Nash & Turntable Orchestra.

Steve Nash & Turntable Orchestra to nowatorski projekt łaczący dwa muzyczne światy – muzykę klasyczną i turntablism. Kompozycje Steve’a Nasha napisane są na klasyczną orkiestrę, fortepian i gramofony obsługiwane przez DJ-ów. Warstwę dźwiękową stanowi kompilacja muzyki elektronicznej, która jest realizowana na gramofonach w oparciu o zmiksowany materiał. Całość przedsięwzięcia skupia w sobie brzmienia charakterystyczne dla muzyki klasycznej, opracowywane jednak za pomocą narzędzi nowych stylów muzycznych, przede wszystkim elektroniki i jazzu. Naturalne dźwięki fortepianu i orkiestry przeplatane są scratchowanymi partiami generowanymi przez gramofony, które pełnią funkcję instrumentów solowych.

Premierowy koncert odbył się 13 grudnia 2014 r. w Sali Wielkiej Dworu Artusa w Toruniu.

Trasa promować będzie debiutancką płytę, która ukaże się 21 kwietnia nakładem wytwórni AAM Records i Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

Steve Nash/Kacper Nowak
Ur. w 1990 r. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi (klasa fortepianu prof. Cezarego Saneckiego). Na swym koncie ma wiele sukcesów jako klasyczny pianista, producent i DJ. Jest trzykrotnym mistrzem świata International DJ Association World Championships (2012, 2013, 2015). Od 2012 r. współpracuje z Radiową Trójką, z programem Hirka Wrony „Soul Muzyka Duszy”. Jego producencki potencjał wykorzystali najlepsi polscy raperzy: O.S.T.R., Sokół, Małpa, Bisz, GrubSon. Produkował również utwór na ostatnią płytę Dawida Podsiadło. Twórca projektów: Steve Nash & Film Orchestra, Steve Nash & Baltic Friends, członek Orkiestry Męskie Granie 2016. Ambasador firmy Ableton Polska, laureat Medalu „Thorunium“ i „Złotej Karety“ toruńskiego dziennika „Nowości”.

SPONOSOREM WYDANIA PŁYTY ORAZ TRASY KONCERTOWEJ JEST Burn Energy Drink

SPONOSOREM NAGRANIA PŁYTY JEST MIASTO TORUŃ ORAZ NARODOWE CENTRUM KULTURY

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncert Steve Nash & Turntable Orchestra Tour 2017