Biletomat Koncerty Tablao Flamenco: Gallito, Mazur, Mikucka, Wagner

Koncerty: Tablao Flamenco: Gallito, Mazur, Mikucka, Wagner

Bilety na koncert

Tablao Flamenco: Gallito, Mazur, Mikucka, Wagner

termin

Nd, 14 stycznia 2018 godz. 19:00

miejsce

GRIZZLY GIN BAR
ul. WILCZA 46, 00-679 Warszawa

organizator

Grizzly Gin Bar / Sznycel Sp. z.o.o. Sp.K

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 14 sty 2018 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Tablao Flamenco w Grizzly Gin Bar!

ANIELA MIKUCKA
NADIA MAZUR
MATEO GALLITO
KUBA WAGNER
GRZEGORZ ZIĘTALA

Zapraszamy na #tablaoflamenco wypełnione soczystą barwą głosu, gracją ruchu i subtelnością gry gitarowej, wyrazistym przekazem artystycznym, idealnym zespoleniem artystów, gwałtownością uczuć… dzięki którym w pełni docenimy geniusz Flamenco...

Flamenco to sztuka prawdziwie hiszpańska. Obserwowanie z bliska pasji i energii, jaką przekazuje ten spektakl, jest doświadczeniem wyjątkowym. Zapraszamy do odwiedzenia prawdziwego Tablao Flamenco i zetknięcia się ze sztuką uważaną za uniwersalną, która jest zakorzeniona w najgłębszych uczuciach Hiszpanii.
Tablaos to lokale poświęcone śpiewowi i tańcu flamenco. To właśnie na tego rodzaju scenach można podziwiać niezapomniane spektakle, urzekające każdego, kto je ogląda. To tu współistnieją głęboki śpiew, akompaniament gitary, energiczne stepowanie, oklaski i taniec.
Teraz odwiedzić prawdziwe Tablao Flamenco można nie tylko w Hiszpanii, ale również w Polsce. Od czterech lat prężnie działa Warszawskie Tablao Flamenco organizowane przez Akademia Flamencoarte (Warszawa), na deskach którego wystąpiło już wielu artystów z Polski, Hiszpanii oraz nawet Meksyku.

Nowy 2018 rok zaczniemy hucznie w Grizzly Gin Bar występem wspaniałych artystów flamenco, którzy mają już swoją renomę w Polsce i zagranicą. Będzie to widowisko na najwyższym poziomie artystycznym!
Tego wieczoru zobaczymy na scenie Aniela Mikucka, Mateo Gallito, Nadia Mazur, Kuba Wagner, Grzegorz Gregorio Ziętala!

Gościnnie wystąpimy w Grizzly Gin Bar - pierwszym w Polsce #ginbar z prawdziwego zdarzenia, serwującym ponad 100 rodzajów ginu i toników, prezentującym najciekawsze wydarzenia muzyczne z Polski i ze świata.

Rezerwacja miejsc AKADEMIA@FLAMENCOARTE.EU

Jest możliwość zarezerwowanie stolików. Liczba miejsc jest ograniczona.

ANIELA MIKUCKA

Śpiewaczka, tancerka flamenco i palmera, urodzona w Warszawie.
Aniela występuje jako cantaora, bailaora i palmera w Hiszpanii (Teatro Central, Centro Andaluz de Arte Contemporáneo en el Monasterio de la Cartuja, Real Círculo de Labradores y Propietarios de Sevilla, Sewilla; Teatro de Villamarta, Jerez; Auditorio de la Diputación en Málaga; Universidad de Oviedo; Peñas Flamencas: Ronda, Ubrique, Olvera, Ojen), w Polsce (Warszawa, Gdańsk, Katowice, Koszalin, Kraków) i w Paryżu.
W 2015 wygrywa Pierwszą Nagrodę ex aequo i Nagrodę Specjalną Wyższej Szkoły Tańca w Madycie na Międzynarodowym Konkursie Tańca Flamenco Puro w Turynie we Włoszech (kategoria Obiecujący Soliści Profesjonalni).
Na rok akademicki 2014-15 zostaje przyznane jej stypendium Fundación Cristina Heeren i Stowarzyszenia Artystów Hiszpańskich, a między 2015 a 2016 realizuje roczne praktyki śpiewu we wspomnianej szkole. Wiosną 2016 roku odbywa trzymiesięczne praktyki palmas u boku Jeromo Segury w uznanym sewilskim tablao Casa de la Memoria.
Razem z argentyńską tancerką Melisą Soledad jest palmerą w spektaklu "JRT: sobre Julio Romero de Torres, pintor y flamenco" Úrsuli i Tamary López, i Leonor Leal (taniec) i Alfredo Lagosa (aranżacje i gitara) (premiera: XX Festival de Jerez, luty 2016; XIX Bienal de Sevilla, wrzesień 2016).
Aniela jest ponadto magistrem kulturoznawcą Uniwersytetu Warszawskiego (specjalność: iberystyka).

NADIA MAZUR

Choreograf, tancerka flamenco, instruktor tańca.
Absolwentka hiszpańskiej Fundación Cristina Heeren w Sewilli, Kierunku Choreografia i teoria tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina oraz Muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim.
W 2012 roku założyła Teatr Tańca FlamencoArte, z którym zrealizowała dotąd trzy premiery - Księżycowe Gody (przy współautorstwie Stefano Terrazzino), Wędrówki Duende oraz Mowa Kwiatów, do którego zaprosiła znanych twórców i wykonawców z Hiszpanii. Spektakl miał swą prapremierę podczas VII Międzynarodowego Festiwalu Flamenco Duende.
Występowała w spektaklu Testament Cnotliwego Rozpustnika (Teatr Kamienica). Opracowała choreorgrafie flamenco do spektaklu Zorro (Teatr Komedia w Warszawie). W sezonie artystycznym 2015/2016 współpracowała z Operą
Wrocławską przygotowując duży zespół tancerzy do wykonania Zarzuela Show opartego na motywach opery Carmen G. Bizeta.
Od 2012 roku prowadzi elitarną szkołę kultury i tańca flamenco w Warszawie, gdzie przeszczepiła wzory oraz metodę hiszpańskiej Fundación Cristina Heeren. Prowadzi regularne warsztaty flamenco w Poznaniu, Lublinie, Krakowie, Olsztynie i
Koszalinie. Kształci również profesjonalistów, m.in. mistrzowską parę Kingę Jurecką i Marka Fiksę, a także tancerzy powszechnie znanych szerokiej publiczności - Stefano Terrazzino czy Jana Klimenta. Jako gość specjalny występuje w telewizji (m.in
Taniec z gwiazdami; Top Model).

MATEO GALLITO

Pochodzi ze Słowacji, z rodziny o silnych korzeniach muzycznych. Z wykształcenia pedagog pianista, koncertujący od lat ze swoimi recitalami, jest również tancerzem i śpiewakiem flamenco.
Umiejętności flamenco zdobywał w Maladze, Sevilli, Jerez de la Frontera, a jako najważniejszych nauczycieli wymienia Juana Parra Morón, Ramóna Martinéz, Juana Polvillo oraz La Lupi.
W latach 2005-2006 występował z GIPSY KINGS i światowej sławy gitarzystą Gerardo Nuñez oraz tancerką Carmen Cortés.
Jest autorem, współautorem i wykonawcą (tancerz, muzyk, kompozytor) programów “SANGRE FLAMENCA”,”ENCUENTRO FLAMENCO”, “DON QUIJOTE”, “SYMFONIA FLAMENCA” “AL-ALBA”. Koncertował w Europie z gośćmi z Hiszpanii (M.Angeles Gabaldon, Juan Polvillo, Manuel de Tane, Ismael Fernandez, Pilar Ortega, Araceli de Alcala, José Angel Carmona, Ramón Martinez, Jesus Corbacho).
Założyciel istniejącego do dziś zespołu REMEDIOS (r.2002) aktualnie współpracuje z GALLITO BAND, CAFE CORTAO, i z TABLAO FLAMENCO w Warszawie.
Solista w Broadway musical CARMEN(Praga) i w projekcie FOLKAMENCO ( Budapest).
Discografia:VENDAVAL(2004), DUNYA((2005),REINA DE SABA (2005), CARDAMON((2007), CARMEN(2009)

KUBA WAGNER

Gitarzysta flamenco, który swój warsztat artystyczny rozwijał pod okiem wielkich mistrzów tej sztuki w Sewilli (Rafael Riqueni, Antonio Rey, Eduardo Rebollar).

Brał udział w projektach "Pasja flamenco" i "Usłyszeć taniec", trasach koncertowych ze śpiewaczką Evą Piñero, spektaklach teatralnych "Lorca y el flamenco" Conchy Parrales, "Testament cnotliwego rozpustnika" Emiliana Kamińskiego i "Zmienność Róży" Anny Chodakowskiej.

Wielokrotnie dzielił scenę z artystami z Hiszpanii m.in. w Sewilli, Utrerze, Los Palacios, Gelves, Marbelli. W Polsce jest często zapraszany do akompaniowania tancerzom i śpiewakom ze wszystkich stron kraju.

GRZEGORZ ZIĘTALA

Cajonista flamenco. Jeden z pierwszych artystów w Polsce, który profesjonalnie zajął się sztuką flamenco. Dzielił scenę z większością polskich muzyków flamenco oraz wieloma artystami z Hiszpanii. Dzięki licznym pobytom w Andaluzji osiągnął mistrzostwo w grze na cajonie zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu flamenco.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl