Przejdź do głównej treści strony

Teatr Cieni Baśni Andersena

27.04.2024, sobota, 16:00
Obornicki Ośrodek Kultury - Sala Widowiskowa, Oborniki Śląskie Dworcowa 26, 55-120 Oborniki Śląskie
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Zapraszamy na wyjątkowe rodzinne widowisko - Teatr Ceni Baśni Andersena - w Obornickim Ośrodku Kultury 27 kwietnia o godz. 16.00: Hans Christian Andersen pozostawił światu bezcenny spadek – kolekcję baśni, które wzbogaciły kanon klasyki literatury dziecięcej. Mimo upływu lat ich piękno nieustannie oczarowuje kolejne pokolenia. To opowieści, które mają w …
Zapraszamy na wyjątkowe rodzinne widowisko - Teatr Ceni Baśni Andersena - w Obornickim Ośrodku Kultury 27 kwietnia o godz. 16.00: Hans Christian Andersen pozostawił światu bezcenny spadek – kolekcję baśni, które wzbogaciły kanon klasyki literatury dziecięcej. Mimo upływu lat ich piękno nieustannie oczarowuje kolejne pokolenia. To opowieści, które mają w sobie moc rozwijania wyobraźni, empatii i wrażliwości. Nasi artyści przedstawią Państwu całkowicie nową odsłonę, tych ponadczasowych historii. Za pomocą swoich ciał, rekwizytów oraz ekranów na scenie powstanie niezwykły spektakl. Proszę wyobrazić sobie kolorowe cienie znanych postaci, połączone z grą aktorską, wspaniałym lektorem a także samego Hansa Christiana Andersena na scenie, który przybliży dzieciom nie tylko swoje baśnie ale również jego ciekawą historię. Trzy baśnie o różnych morałach w artystycznej oprawie kolorowego teatru cieni na jednej scenie już niedługo w Państwa mieście! Misją Artystycznych jest tworzenie i prezentowanie najbardziej emocjonujących widowisk dla dzieci i dorosłych. Do realizacji tego celu angażują najlepszych artystów i oddanych pracowników, tworząc zespół, który zaspokoi największe oczekiwania.

Bilety

Aktywne

ULGOWY

43,00 zł
Do wyczerpania

BILET NORMALNY

53,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.