Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Hip Hop / Rap TEDE | MANGO OPOLE

Hip Hop / Rap: TEDE | MANGO OPOLE

Bilety na Hip Hop / Rap

TEDE | MANGO OPOLE

termin

Pt, 24 marca 2023 godz. 22:00

miejsce

Mango Music Club
Oleska 102, 45-231 Opole

organizator

Mango Club

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


STANDARD

I PULA

dostępna do wyczerpania

39 PLN

WyprzedaneSTANDARD

III PULA

dostępna do wyczerpania

59 PLN

Kup bilet


STANDARD

IV PULA

dostępna do wyczerpania

69 PLN

Kup bilet 

📄Kup bilet na koncert Tedego, już 24 marca w Opolu!

TEDE


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 24 marca, w Mango wystąpi TEDE! Artysta, którego wielu przedstawiać nie trzeba. Dobrze znany w świecie hip hop ale nie tylko. 

Tede, czyli Jacek Graniecki (urodzony 24.07.1976 roku w Warszawie) to raper, autor tekstów i producent muzyczny, jeden z twórców polskiej sceny hiphopowej.

🎤 Płyty Tedego i sukcesy w branży
Na początku milenium Tede rozpoczął pracę nad debiutanckim krążkiem. Zaledwie rok później ukazał się jego pierwszy singiel "Wyścig szczurów", który promował solowy album artysty. Album S.P.O.R.T. został wydany przez R.R.X 5 czerwca 2001 roku. Płyta znalazła się na 29. miejscu listy OLiS Polska.

Już w 2003 roku Tede postanowił założyć własną wytwórnię. W ramach self publishingu artysta wypuścił kolejny album: "3h hajs, hajs, hajs". To właśnie z tego krążka pochodzą single takie jak "Pili gin", "Zeszyt rymów" czy słynne "Wielkie Joł" Coraz wyższe notowania albumu na miejscach OLiS, a także nominacja do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk, były świadectwem komercyjnego sukcesu nowego albumu. 

Trzeci album solowy zatytułowany "Notes" pojawił się w 2004 roku. Podobnie jak na poprzednich płytach, na tej również nie zabrakło udziału gości. Tym razem byli to Kołcz, WSZ & CNE, Numer Raz czy Kiełbasa. W tym samym roku raper rozpoczął też współpracę ze stacją telewizyjną VIVA, w której prowadził program "Bezele" - połączenie talk-show z programem muzyczno-satyrycznym. Tede był prowadzącym programu aż do końca emisji, czyli do 2005 roku. W kolejnych latach współpracował też z TVN Turbo 🎬

📀 W 2011 roku Tede pojawił się na zaszczytnym 3 miejscu listy 30 najlepszych polskich wykonawców hip-hop magazynu Machina. Znalazł się również na tym samym miejscu w zestawieniu listy opublikowanej przez serwis Porcys. W 2016 roku raper otrzymał statuetkę Złotej Felgi w związku z całokształtem kariery artystycznej w polskim hip-hopie.

🕘 Otwarcie bram: 20:00
🔞 Wstęp 16+
📌 MANGO CLUB - OPOLE, ul. Oleska 102

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Tede

Bilety na imprezy by Mango!