Przejdź do głównej treści strony

TEDE | MANGO OPOLE

24.03.2023, piątek, 22:00 Otwarcie bramek: 20:00
Mango Music Club, Opole Oleska 102, 45-231 Opole
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 24 marca, w Mango wystąpi TEDE! Artysta, którego wielu przedstawiać nie trzeba. Dobrze znany w świecie hip hop ale …


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 24 marca, w Mango wystąpi TEDE! Artysta, którego wielu przedstawiać nie trzeba. Dobrze znany w świecie hip hop ale nie tylko. 

Tede, czyli Jacek Graniecki (urodzony 24.07.1976 roku w Warszawie) to raper, autor tekstów i producent muzyczny, jeden z twórców polskiej sceny hiphopowej.

🎤 Płyty Tedego i sukcesy w branży
Na początku milenium Tede rozpoczął pracę nad debiutanckim krążkiem. Zaledwie rok później ukazał się jego pierwszy singiel "Wyścig szczurów", który promował solowy album artysty. Album S.P.O.R.T. został wydany przez R.R.X 5 czerwca 2001 roku. Płyta znalazła się na 29. miejscu listy OLiS Polska.

Już w 2003 roku Tede postanowił założyć własną wytwórnię. W ramach self publishingu artysta wypuścił kolejny album: "3h hajs, hajs, hajs". To właśnie z tego krążka pochodzą single takie jak "Pili gin", "Zeszyt rymów" czy słynne "Wielkie Joł" Coraz wyższe notowania albumu na miejscach OLiS, a także nominacja do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk, były świadectwem komercyjnego sukcesu nowego albumu. 

Trzeci album solowy zatytułowany "Notes" pojawił się w 2004 roku. Podobnie jak na poprzednich płytach, na tej również nie zabrakło udziału gości. Tym razem byli to Kołcz, WSZ & CNE, Numer Raz czy Kiełbasa. W tym samym roku raper rozpoczął też współpracę ze stacją telewizyjną VIVA, w której prowadził program "Bezele" - połączenie talk-show z programem muzyczno-satyrycznym. Tede był prowadzącym programu aż do końca emisji, czyli do 2005 roku. W kolejnych latach współpracował też z TVN Turbo 🎬

📀 W 2011 roku Tede pojawił się na zaszczytnym 3 miejscu listy 30 najlepszych polskich wykonawców hip-hop magazynu Machina. Znalazł się również na tym samym miejscu w zestawieniu listy opublikowanej przez serwis Porcys. W 2016 roku raper otrzymał statuetkę Złotej Felgi w związku z całokształtem kariery artystycznej w polskim hip-hopie.

🕘 Otwarcie bram: 20:00
🔞 Wstęp 16+
📌 MANGO CLUB - OPOLE, ul. Oleska 102

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

I PULA

STANDARD

43,00 zł

II PULA

STANDARD

53,50 zł

III PULA

STANDARD

63,50 zł

IV PULA

STANDARD

73,50 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.