Biletomat Festiwale The Night of Legends

Festiwale: The Night of Legends

Bilety na festiwal

The Night of Legends

termin

So, 15 czerwca 2019 godz. 18:00

miejsce

Spodek
aleja Korfantego 35, Katowice

organizator

Bardziej Kreatywni Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 13 cze 2019 23:59

89 PLN

Wyprzedane







 

📄The Night of Legends w katowickim Spodku!

Mauro Picotto, Moguai, Dr Motte, Tomcraft, Mr X-Africa Islam, Kai Tracid, Da Hool, Woody van Eyden, Diana D' Rouze, Siasia, DJ Matys, Dj Jaco, Matush, Adam de Great.


Otwarcie bram 17:00
Start 18:00

The Night of Legends - noc, która wydawało się, że już nie wróci!
Wielkimi krokami zbliża się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które jeszcze raz pozwoli wróć wszystkim uczestnikom do czasów gdy muzykę czuło się całym sobą a z parkietu schodziło nad ranem. Już 15 czerwca w katowickim Spodku odbędzie się 90’ Festival: The Night of Legends, w trakcie którego usłyszmy zarówno klasyki muzyki muzyki elektronicznej, jak i współczesne brzmienia. Na klubowiczów czekać będą dwie sceny, na których wystąpią bohaterowie naszej młodości, w tym m.in. Moguai, Mauro Picotto, Dr Motte, Tomcraft czy Mr. X - Afrika Islam. Wszystko to w nowoczesnej oprawie, która spotęguje emocje!
90’ Festival zaprasza do nostalgicznej podróży w czasie w zupełnie nowej odsłonie. Powrót do korzeni muzyki elektronicznej zaserwują takie gwiazdy, jak:

- Mauro Picotto
-️ MOGUAI
- Dr. Motte
- Tomcraft
- Mr X - AFRIKA ISLAM
- Da Hool
- Kai Tracid
- Woody van Eyden

Na osobnej, wyłącznie polskiej scenie zagrają:
- Diana d'Rouze
- Siasia
- Dj Matys
- Jaco
- MATUSH
- ADAM DE GREAT

Do you want it? Can you feel it? It´s Club Rotation!
To nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy! Jeden z najbardziej popularnych programów telewizyjnych o muzyce elektronicznej powraca i to właśnie podczas „The Night of Legends” odbędzie się inauguracja działalności „Club Rotation 2.0” w Polsce. A jak o „Club Rotation” mowa, to nie mogło zabraknąć niepowtarzalnej Daisy Dee! Przeprowadzi ona wywiady oraz relację z imprezy, a oprócz tego możecie się również spodziewać jej obecności na scenie. Dla starszych klubowiczów jest to jedyna w swoim rodzaju szansa, aby przeżyć nostalgiczną, muzyczną podróż. Młodsi fani muzyki elektronicznej mogą skorzystać z okazji i zapoznać się z oldskulowymi brzmieniami. „The Night of Legends” to niezwykła okazja, aby jeszcze raz doświadczyć klimatu imprez, które wydawało się, że już nigdy nie wrócą!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie