Biletomat Pop / Rock Odwołany | Tomasz Makowiecki gra "Moizm" | Poznań - koncert odwołany

Pop / Rock: Odwołany | Tomasz Makowiecki gra "Moizm" | Poznań - koncert odwołany

Bilety na Pop / Rock

Odwołany | Tomasz Makowiecki gra "Moizm" | Poznań - koncert odwołany

termin

So, 26 września 2020 godz. 20:00

miejsce

Próżność
ul. Niepodległości 8a, 61-875 Poznań

organizator

Distorted Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 22 wrz 2020 12:16

45 PLN

Wyprzedane 

📄Tomasz Makowiecki zagra w Poznaniu! Uwaga - wydarzenie odwołane!

Tomasz Makowiecki


drzwi - 19:00
start - 20:00

25 września na intymnym solowym koncercie pojawi się trójmiejski producent, muzyk i autor tekstów Tomasz Makowiecki.

Koncert w Miłości będzie jednym z wydarzeń towarzyszących cyfrowej reedycji płyty "Moizm", na której dodatkowo pojawił się singiel "Ciało" czyli cover piosenki Republiki. „Moizm” – czyli czwarty dotychczas najbardziej bezkompromisowy i osobisty album trójmiejskiego artysty Tomasza Makowieckiego. Eklektyczna i wielowymiarowa płyta, a przede wszystkim autorska interpretacja muzyki elektronicznej oryginalnie ukazała się w 2013 roku i była promowana singlami "Holidays In Rome" oraz "A Summer Sale". Podczas koncertu usłyszeć również będzie można nowe kompozycje zapowiadające kolejny album artysty.

Tomasz Makowiecki – producent, muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów. Obecny na polskiej scenie muzycznej od 2001 roku. ma na koncie 5 studyjnych albumów i udział w kilkudziesięciu wydarzeniach i projektach muzycznych. Był wielokrotnie nominowany do nagród polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk oraz Paszportu Polityki.

W lutym br. na serwisy streamingowe trafił „Moizm“ Tomasza Makowieckiego. Czwarty, kultowy już i dotychczas najbardziej bezkompromisowy oraz osobisty album trójmiejskiego artysty oryginalnie wydany był w 2013 roku. Ta od dawna niedostępna na rynku płyta ukazała się wzbogacona o singiel "Ciało" - cover zespołu Republika, który artysta wykonywał podczas koncertów promujących „Moizm“. Jest to zapowiedź wyczekiwanego przez fanów powrotu Tomasza do regularnej działalności wydawniczej i koncertowej. Na wystepach oprócz znanych utworów z reperuaru Makowieckiego będzie można usłyszeć takže nowe utwory zapowiadające kolejny album artysty.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na koncerty Tomasza Makowieckiego!

Wydarzenia Przeniesione