Biletomat Pop / Rock Tribute to Abba | Mrzeżyno

Pop / Rock: Tribute to Abba | Mrzeżyno

Bilety na Pop / Rock

Tribute to Abba | Mrzeżyno

termin

Śr, 10 sierpnia 2022 godz. 20:00

miejsce

Mrzeżyńskie Centrum Sportu
ul. Tysiąclecia 32a, 72-330 Mrzeżyno

organizator

Impresariat Online

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 10 sie 2022 20:00

70 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na Tribute to Abba 10 sierpnia w Mrzeżynie!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

TRIBUTE TO ABBA to niesamowite Show artystów, słynącego z wielkich hitów scenicznych Teatru Variete Muza z Koszalina. Prawdziwa rewia musicalowa z tancerzami i muzyką "na żywo" pod batutą Jarosława Barowa.
Zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko, przeniesie nas na deskach Amfiteatru do lat 70' i wielkiego triumfu szwedzkiego kwartetu ABBA na Eurowizji. Następnie przebrniemy z największymi hitami przez wszystkie lata świetności tego kultowego zespołu!!!

Przez niemal dwie godziny usłyszymy między innymi takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money, Fernando, Take A Chance On Me, Voulez-Vous, The Winner Takes It All, Gimme, Gimme, Gimme, Chiquitita, I Have A Dream, Lay All Your Love On Me, I Do, I Do, I Do, Our Last Summer, Super Trouper czy Knowing Me Knowing You. Artyści wcielający się w rolę szwedzkich gwiazd, nie tylko swoją aparycją do złudzenia przypominają Anni-Frid Lyngstad, Benny'ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog, ale i brzmią jak oryginalni wokaliści ABBY!!!

Właśnie z tego względu, nawet najwięksi sceptycy są oczarowani końcowym efektem ich występu!

Spektakl ten starszym słuchaczom odświeży wspomnienia z czasów ich młodości, szkolnych dyskotek, zaś tym młodszym przybliży twórczość prawdziwej legendy muzyki jakim była niewątpliwie ABBA.

Sam koncert będzie swoistym hołdem tej fenomenalnej formacji, która na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!