Przejdź do głównej treści strony

TRICK OR BEAT

28.10.2023, sobota, 20:00
Hala Stulecia, Wrocław ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Bilet "VIP upgrade" jest ważny tylko z biletami z pul 1, 2 oraz Early Bird 

Nastała apokalipsa, a na Ziemi pozostała jedynie garstka ludzi. W tym post-apokaliptycznym świecie, kilka stuleci po tym jak planetę otuliła ciemna mgła, w Hali Stulecia nieliczni mogą cofnąć się do przeszłości i zjednoczyć w rytmie pulsującej …

Bilet "VIP upgrade" jest ważny tylko z biletami z pul 1, 2 oraz Early Bird 

Nastała apokalipsa, a na Ziemi pozostała jedynie garstka ludzi. W tym post-apokaliptycznym świecie, kilka stuleci po tym jak planetę otuliła ciemna mgła, w Hali Stulecia nieliczni mogą cofnąć się do przeszłości i zjednoczyć w rytmie pulsującej muzyki. Tu nie ma miejsca na podziały, w końcu jest koniec świata.

Organizatorzy zapewniają, że podczas festiwalu uczestnik będzie mógł na jedną noc przenieść się do świata science-fiction. Na terenie pojawią się instalacje artystyczne nawiązujące do klimatów post-apo. Audio-wizualne show potrwa aż 12-godzin, a sam klimat przestrzeni Hali Stulecia dopełni wrażeń.

Impreza odbywać się będzie w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków modernistycznych w Polsce. Hala Stulecia słynie ze swojej niebanalnej geometrii. Instalacje artystyczne w połączeniu z betonową surowością przestrzeni Hali sprawią, że uczestnik doświadczy czegoś niesamowitego.

Organizatorami Trick or Beat jest agencją eventowa Loud Production, która na rynku funkcjonuje od blisko 10 lat. Za booking imprezy odpowiada C&C Bookings, największa agencja bookingowa w Polsce - skupiająca w swoich szeregach m.in. Catz ‘n Dogz, An On Bast, Jurka Przeździeckiego czy Jacka Sienkiewicza.
Organizatorzy zapowiadają, że z końcem kwietnia poznamy pierwsze nazwiska artystów, którzy zagrają w październiku w Hali Stulecia.

LINEUP:

AGIM & Jurek Przeździecki Live
AKSAMIT & MACEWICZ
An On Bast Live
Charlie
Chlär Live
Cranz
Franca
GIGEE
KOROLOVA
Lady Shaka
Modifer
MICHAL ZIETARA
SARAPATA LIVE
Seb & Rodrigezz
Stef Mendesidis Live
Stefanie Raschke
Titia
Yanamaste

Bilet "VIP upgrade" jest ważny tylko z biletami z pul 1, 2 oraz Early Bird

Wydarzenie 18 +

Bilety

Wyprzedane

Standard

STANDARD

149 zł

II Pula

STANDARD

179 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.