Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Elektronika VI Urodziny Sfinks700 - Benjamin Damage LIVE

Elektronika: VI Urodziny Sfinks700 - Benjamin Damage LIVE

Bilety na Elektronika

VI Urodziny Sfinks700 - Benjamin Damage LIVE

termin

So, 02 września 2017 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 30 sie 2017 11:36

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 02 wrz 2017 19:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄VI Urodziny Sfinks700!

Benjamin Damage LIVE
Tom Palash
Radek Cyman
Vacos
Ricardo
Tom Glass
Dett
Hoax
Evius
Fresh

start: 22:00

Ile lat świątynia przyjmuje gości? Ile pięknych nut rozbrzmiało w jej surowym wnętrzu? Ile osób zatraciło się na parkiecie nie mogąc złapać tchu, chcąc więcej i więcej. Niezliczone gwiazdy spoza granic mainstreamu, zapomniane zakamarki undergroundu, muzyka, która łączy i dzieli, ale przede wszystkim zmusza do myślenia, do emocji. Klimat, który można zobaczyć, dotknąć, uchwycić w spojrzeniach stałych bywalców. Świątynia ściąga wszystkich spragnionych nowości, świeżości, odwagi i bezkompromisowości, ale też tradycji, nostalgii i magii starych rave’ów. Zbyt pompatycznie? Zbyt ckliwie? Olać to! Sfinks700 ma już 6 lat, możemy sobie na to pozwolić.

Głębokie techno zanurzone w lekkiej, zwiewnej melodii, wyraźny, niekonwencjonalnie połamany beat, odpowiednia dawka industrialnego chłodu i wyczucie chwili - Benjamin Damage to cudowne dziecko brytyjskiej sceny techno. Dwa albumy na koncie, liczne remiksy i produkcje, świetny koncert na Tauronie i live act, który nie pozwala zejść z parkietu - on zadba, żeby urodziny reprezentowały to, co w elektronice najlepsze. Tak samo jak Tom Palash, który lawiruje między gatunkami techno z idealnym wyczuciem i zręcznością. Transowy rytm, elektroniczny kwas wylewający się z głośników i pompujący bas - w tym czuje się najlepiej.

Vacos, który niestrudzenie od lat pokazuje co to prawdziwy kunszt, zdążył przyzwyczaić nas już do setów, od których ciężko się odkleić. Klasyczne perełki wymieszane z pompującymi świeżynkami - ten człowiek jest po prostu niezmordowany. Z Radkiem Cymanem dopełnią rytuał tego wieczoru…

…a przynajmniej na głównej scenie, bo fontanna to również mocny, niezatapialny skład z lekkim, przyjemnym housem. Ricardo, Tom Glass, Hoax, Luks, Evius i Fresh doskonale wiedzą, jak wycisnąć z klasyki to co najlepsze i odpowiednio podlać to świeżym brzmieniem. Wokal, stopa, lead i bass - tylko tyle i aż tyle. W pełni wystarczy, żeby nikt nie był w stanie zejść z parkietu o własnych siłach. Tak łatwo zagubić się w tej muzyce.

Świątynia przyjmuje swoich akolitów już od 6 lat. Trwa, gdy wokół wszystko się zmienia. Ile jeszcze? Dopóki muzyka istnieje.

https://www.facebook.com/BenjaminDamage/
https://soundcloud.com/benjamindamage

MAIN ROOM
Benjamin Damage Live
Tom Palash
Radek Cyman
Vacos

Visuals: rybskie

FONTANNA
Ricardo
Tom Glass
Dett
Hoax
Evius
Fresh

BILETY: 20/25/29PLN
Biletomat.pl - bilety online

Start - 22:00
Termin - 02.09.2017

S.F.I.N.K.S. 700
Aleja Franciszka Mamuszki 1
81-718 Sopot

art: Diesing'

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl