Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty VISUAL CONCERT - KONCERT MUZYKI FILMOWEJ I EPICKIEJ | WARSZAWA

Koncerty: VISUAL CONCERT - KONCERT MUZYKI FILMOWEJ I EPICKIEJ | WARSZAWA

Bilety na koncert

VISUAL CONCERT - KONCERT MUZYKI FILMOWEJ I EPICKIEJ | WARSZAWA

termin

Śr, 05 października 2022 godz. 19:00

miejsce

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

organizator

Visual Production

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


SILVER

Standard

dostępna do
Śr, 05 paź 2022 19:00

140 PLN

Wyprzedane


BRONZE

Standard

dostępna do
Śr, 05 paź 2022 19:00

120 PLN

Wyprzedane


GREEN

Standard

dostępna do
Śr, 05 paź 2022 19:00

90 PLN

Wyprzedane

 

📄Kup bilet na Visual Concert 5 października w Warszawie!

Zapraszamy na premierę kolejnej edycji Visual Concert, która odbędzie się jesienią 2022 roku. Nowa odsłona kultowego koncertu muzyki filmowej i epickiej zabierze widzów w pasjonującą podróż po świecie fauny, flory, niezwykłych krajobrazów, kultur i architektury. To będzie ekscytujące i zapadające w pamięć symfoniczno-wizualne show.

Blisko 80-osobowa Orkiestra Symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej spektakularne miejsca, niesamowite zwierzęta, ciekawych ludzi i wyjątkowe chwile uchwycone okiem kamery. Od rajskich plaż, poprzez 7 cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy deszczowe, głębie oceanów, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

Koncert uświetnią soliści: Kasia Moś, Beata Bielska, Krzysztof Iwaneczko.

W symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory m.in. z takich filmów jak: Star Wars, Piraci z Karaibów, Iron Man, Batman, Braveheart, Avatar, Władca Pierścieni, James Bond, Romeo i Julia, The Greatest Showman, Spirit, X-Men, Atlas Chmur, Król Lew, Księżniczka Mononoke czy utwory muzyki epickiej znanej na całym świecie wytwórni Two Steps from Hell.

Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najlepszej muzyki filmowej oraz niesamowitego brzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najpiękniejszych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie kinowym. Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła świata.

Czas trwania koncertu: 1h 45m
Koncert bez ograniczeń wiekowych