Przejdź do głównej treści strony

Vocal Obsession - PREMIERA | Szczecin

10.11.2023, piątek, 18:00
Dom Kultury 13 Muz, Szczecin plac Żołnierza Polskiego 2, 70-551 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Zapraszamy na niezapomniany wieczór pełen wyjątkowych dźwięków podczas premiery koncertu "Vocal Obsession," który odbędzie się w Domu Kultury 13 Muz już w piątek, 10 listopada 2023 roku, o godzinie 18:00.

W trakcie tego wyjątkowego koncertu będzie można delektować się najpiękniejszymi melodiami operowymi, operetkowymi, musicalowymi i evergreenowymi w interpretacji dwójki utalentowanych artystów …

Zapraszamy na niezapomniany wieczór pełen wyjątkowych dźwięków podczas premiery koncertu "Vocal Obsession," który odbędzie się w Domu Kultury 13 Muz już w piątek, 10 listopada 2023 roku, o godzinie 18:00.

W trakcie tego wyjątkowego koncertu będzie można delektować się najpiękniejszymi melodiami operowymi, operetkowymi, musicalowymi i evergreenowymi w interpretacji dwójki utalentowanych artystów - Marii Radoszewskiej (mezzosopran) i Patryka Adamkiewicza (tenor). Artyści znani z koncertowania z szerokim repertuarem wokalnym, połączyli swoje siły, tworząc program, który ukazuje niezwykłą różnorodność ludzkiego głosu w najbardziej znanych i lubianych utworach muzycznych. W programie usłyszycie takie perły jak "Habanera", "Granada", "Non ti scordar di me" oraz duety z musicali "Upiór z Opery" i "Skrzypek na dachu." Nie zabraknie również piosenek z repertuaru takich artystów jak Frank Sinatra czy Lara Fabian, w tym utwory "New York, New York" "Strangers in the Night", "Adagio", czy "Broken Vow".

Dodatkowym elementem koncertu będą utwory skrzypcowe, które zostaną zaprezentowane przez Marię Radoszewską. Przy fortepianie zasiądzie znana w środowisku szczecińskim, współpracująca z Operą na Zamku i Akademią Sztuki pianistka - Olga Bila. Ten niezwykły wieczór muzyczny będzie pełen emocji i wrażeń.

Nie przegapcie tej wyjątkowej premiery "Vocal Obsession" i dołączcie do nas 10 listopada 2023 roku, o godzinie 18:00, w Domu Kultury 13 Muz. To będzie wieczór, którego nie zapomnicie!

Cena biletu: 50zł normalny /40zł ulgowy (legitymacja lub senior)

Bilety

Wyprzedane

Standard

STANDARD Normalny

52,00 zł

Standard

STANDARD Ulgowy

42,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.