Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop Voo Voo | Poznań

Pop: Voo Voo | Poznań

Bilety na Pop

Voo Voo | Poznań

termin

Nd, 20 czerwca 2021 godz. 20:00

miejsce

Dziedziniec CK Zamek
ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

organizator

IMPRESARIAT MUZYCZNY „DUO”

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (m. siedzące)

I Pula

dostępna do
So, 19 cze 2021 23:59

90 PLN

Wyprzedane 

📄35 LAT VOO VOO!

Voo Voo


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***
Osobliwy to czas na świętowanie 35-lecia działalności zespołu, jednak jak wiadomo „ta zima kiedyś musi minąć”, a pojazd z marką Voo Voo, mający na liczniku kilka tysięcy koncertów i przeszło 40 albumów, wciąż mknie przed siebie i nie wygląda na to, by miał w ogóle zwolnić.

W ramach „koralowych godów” zespół przygotował szereg atrakcji zarówno wydawniczych, jak i koncertowych. Nakładem wydawnictwa ART2 Music pojawią się kolekcjonerskie wznowienia pierwszego historycznego singla i albumu pt. „Voo Voo” oraz cenionej przez fanów „Sno-powiązałki”. Odświeżone brzmieniowo i graficznie płyty nabiorą dodatkowych barw dzięki dedykowanym specjalnym kolorom winyli, na których zostaną wytłoczone.

Ukaże się również jubileuszowa kompilacja „Nabroiło się (1986-2021)”, zawierająca autorski wybór 35 utworów idealnie podsumowujący twórczość zespołu. Jej zapowiedzią będzie singiel z dwiema nowymi wersjami utworu „Nim stanie się tak”, bezsprzecznie jednego z najbardziej charakterystycznych w dorobku grupy.

Podczas występu można się spodziewać przekrojowego programu Voo Voo.

„Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19”

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie