Przejdź do głównej treści strony

Warsztat „Wartość przyjaźni” | Teatr Układ Formalny | 9.06.2024 | Dzieciaki na Piętrze 2024 | Poznań

09.06.2024, niedziela, 12:30
Scena na Piętrze - Biblioteka, Poznań Masztalarska 8, 61-746 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Dzieciaki na Piętrze, 9.06.2024, niedziela, godz. 12.30
Warsztaty - warsztat „Wartość przyjaźni”

Bilety: 25 zł (bilety tylko dla dzieci, dorosły wchodzi jako osoba towarzysząca – bezpłatnie)

Wiek uczestników: od 5 lat.
Czas trwania: 50 minut.

W trakcie warsztatu uczestnicy będą mieli okazję zadać szereg pytań oraz wspólnie poszukiwać odpowiedzi na najistotniejsze kwestie dotyczące ludzkiej egzystencji. Dowiedzą się, …
Dzieciaki na Piętrze, 9.06.2024, niedziela, godz. 12.30
Warsztaty - warsztat „Wartość przyjaźni”

Bilety: 25 zł (bilety tylko dla dzieci, dorosły wchodzi jako osoba towarzysząca – bezpłatnie)

Wiek uczestników: od 5 lat.
Czas trwania: 50 minut.

W trakcie warsztatu uczestnicy będą mieli okazję zadać szereg pytań oraz wspólnie poszukiwać odpowiedzi na najistotniejsze kwestie dotyczące ludzkiej egzystencji. Dowiedzą się, dlaczego przyjaźń jest istotnym elementem naszego życia oraz jak może wpływać na jakość naszych codziennych doświadczeń. Nie zabraknie także refleksji nad przemijaniem, kruchym i ulotnym charakterem naszego życia. Warsztat skłoni uczestników do refleksji na filozoficzne tematy związane ze światem zewnętrznym oraz międzyludzkimi relacjami.

Teatr Układ Formalny: Chcemy tworzyć przestrzeń wolną od strachu, skrępowania, dającą poczucie bezpieczeństwa, uważności i zrozumienia poprzez sztukę. Początkowo każdy z nas podążał własną, artystyczną drogą. W 2016 roku postanowiliśmy połączyć zdobyte doświadczenie i tworzyć wspólnie. Zawarliśmy układ, Układ Formalny. Tak powstał określony w swojej formie – teatr, który rozmawia. Chcemy być jak najbliżej ludzi, pytać o to, co dla nich ważne. Szukamy tematów istotnych i często przemilczanych. W spektaklach nie udzielamy konkretnych odpowiedzi, wolimy zadawać pytania. Tworzymy przestrzeń do dyskusji, konfrontacji i integracji. Cenimy różnorodność, chcemy trafiać do wrażliwości i potrzeb szerokiego grona odbiorców – niezależnie od przekonań czy postaw. Odrywamy łatkę ekskluzywności i niedostępności teatru – Układ Formalny jest dla wszystkich! Każdy widz jest dla nas ważny i wyjątkowy.

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

Bilet

25,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.