Przejdź do głównej treści strony

WĄSIK | PRZECŁAW

13.10.2023, piątek, 18:00
GOKSiR Przecław, Przecław, k. Szczecina ul. Rekreacyjna 1, 72-005 Przecław, k. Szczecina
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Młody, ciamajdowaty (jak o nim mówią znajomi), bezrobotny młody mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia, ortodoksyjnego żyda.

Przygotowania idą zgodnie z planem do momentu awarii maszynki do golenia, wskutek czego pod nosem naszego bohatera zostaje malutki jednak rzucający się w oczy wąsik, Wąsik, który wszystkim kojarzy się …

Młody, ciamajdowaty (jak o nim mówią znajomi), bezrobotny młody mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia, ortodoksyjnego żyda.

Przygotowania idą zgodnie z planem do momentu awarii maszynki do golenia, wskutek czego pod nosem naszego bohatera zostaje malutki jednak rzucający się w oczy wąsik, Wąsik, który wszystkim kojarzy się z pewnym „dyktatorem",i który tego wieczoru trochę narozrabia

Co dziwne, każdy z bohaterów inaczej reaguje na widok wąsika. Jak zareaguje przyszły tatuś, jak narzeczona, a jak dozorca bloku? No i jak to wszystko się skończy?

Wszystko wyjaśni się na scenie!

Dobra zabawa i śmiech do łez gwarantują:

Marta Wierzbicka

Mirosław Baka / Radek Pazura

Jan Jankowski / Jarosław Boberek

Rafał Cieszyński / Maurycy Popiel

Michał Koterski

Reżyseria: Jan Jankowski

Asystent reżysera: Rafał Grzegorzewski

Scenografia i tłumaczenie: Witold Stefaniak

Kostiumy: Katarzyna Kwiecień


Bilety

Wyprzedane

Standard

STANDARD

126,00 zł

Standard

STANDARD

105,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.