Przejdź do głównej treści strony

Wystawa „ŚWIATY RÓWNOLEGŁE” - zdjęcia Piotra Bratosiewicza z Burning Mana

24.11.2022, czwartek, 12:00 - 25.11.2022, piątek, 19:00
Time For Friends, Warszawa Widok 8 (6. piętro), 00-023 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Raz do roku pustynia Black Rock w północnej Nevadzie zmienia się w niepodrabialne, najbarwniejsze miejsce na Ziemi. Legendarny Burning Man to pozycja obowiązkowa na liście każdego fana festiwali, a zarazem odległe, niełatwe do spełnienia marzenie. Podczas każdej edycji bawi się tam ponad 70 tysięcy osób. Wszystkim przyświecają podobne wartości – …


Raz do roku pustynia Black Rock w północnej Nevadzie zmienia się w niepodrabialne, najbarwniejsze miejsce na Ziemi. Legendarny Burning Man to pozycja obowiązkowa na liście każdego fana festiwali, a zarazem odległe, niełatwe do spełnienia marzenie. Podczas każdej edycji bawi się tam ponad 70 tysięcy osób. Wszystkim przyświecają podobne wartości – przede wszystkim wolność, szczęście i tolerancja.

Burning Man to także kierujący się 10 podstawowymi zasadami eksperyment społeczny i utopijna wizja samowystarczalnego, postapokaliptycznego świata. Często określany mianem festiwalu transformacyjnego, stwarza przestrzeń do prawdziwej przemiany duchowej. Tydzień na Burning Manie wart jest każdych pieniędzy, a ten, kto przeżyje go świadomie, wyniesie stamtąd lekcje i wspomnienia na całe życie.

Redakcja Muno.pl wraz z fotografem Piotrem Bratosiewiczem mają zaszczyt zaprosić na wystawę „ŚWIATY RÓWNOLEGŁE”, która opowiada o festiwalu Burning Man. To niepowtarzalna okazja, żeby przyjrzeć się z bliska, czym tak naprawdę jest ten legendarny festiwal.

Wystawa fotografii odbędzie się w dniach 24-25.11 przy ulicy Widok 8 (6 piętro), startujemy od godziny 12.00, wstęp wolny. Do zobaczenia!

Bilety

Wyprzedane

Standard

BILET CZWARTEK 24.11

0,00 zł

Standard

BILET PIĄTEK 25.11

0,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.